Przetarg nieograniczony PN/02KPO/01/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 274321-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-04-22
- Wartość
- 5 486 574,9 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychInterfejsy siecioweUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiSieciowy system operacyjnyPakiety oprogramowania i systemy informatyczneAwaryjny sprzęt elektryczny
Wykonawcy
1 przyznane
XCOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot LOT-0002
5 486 574,9 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.