Dostawa książek na potrzeby Uniwersytetu Kaliskiego

UNIWERSYTET KALISKI im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00617845
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00617845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-27 08:51
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a75b104e-4c38-4c41-84ee-7256ce0ff9c3
Identyfikator
6181880248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Książki biblioteczne

Wykonawcy

20 przyznanych

HORYZONT S.C., PIOTR SYCAN, RENATA SYCANŁódź, PL
HORYZONT S.C., PIOTR SYCAN, RENATA SYCANŁódź, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617845 z dnia 2024-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa książek na potrzeby Uniwersytetu Kaliskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET KALISKI im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250938764

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowy Świat 4

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627679529

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@uniwersytetkaliski.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uniwersytetkaliski.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uniwersytet-kaliski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa książek na potrzeby Uniwersytetu Kaliskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a75b104e-4c38-4c41-84ee-7256ce0ff9c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019316/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.36 Dostawa książek na potrzeby uczelni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Nowoczesne kształcenie na potrzeby polskiej gospodarki w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus realizowanego przez Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego; numer umowy o dofinansowanie: FERS.01.05-IP.08-0356/23.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.DZP.23110.Tp1-57.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1- Dostawa książek dla kierunku Informatyka- część I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 7088,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2- Dostawa książek dla kierunku Informatyka- część II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 2909,54 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3- Dostawa książek dla kierunku Mechanika i Budowy Maszyn- część I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 622,74 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4- Dostawa książek dla kierunku Mechanika i Budowa Maszyn- część II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 9375,64 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5- Dostawa książek dla kierunku Inżynieria technologii medycznych- część I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 861,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6- Dostawa książek dla kierunku Inżynieria technologii medycznych- część II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 140,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7- Dostawa książek dla kierunku Inżynieria technologii medycznych- część III.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 14001,17 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 8- Dostawa książek dla kierunku Elektrotechnika- część I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 506,70 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 9- Dostawa książek dla kierunku Elektrotechnika- część II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 7615,99 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 10- Dostawa norm w wersji papierowej dla kierunku Elektrotechnika.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 1841,80 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 11- Dostawa książek dla kierunku Ratownictwo Medyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 3956,47 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 12- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 11129,10 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 13- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 636,21 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 14- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część III.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 146,00 PLN

Część 15

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 15- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część IV.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 136,00 PLN

Część 16

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 16- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 170,00 PLN

Część 17

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 17- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część VI.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 181,32 PLN

Część 18

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 18- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część VII.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 45,90 PLN

Część 19

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 19- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część VIII

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 43,05 PLN

Część 20

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 20- Dostawa książek dla kierunku Zarządzanie- część IX.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 175,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16540,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16540,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16540,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Horyzont s.c. Piotr Sycan, Renata Sycan

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "HORYZONT" S.C. PIOTR SYCAN, RENATA SYCAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251843722

7.3.3) Ulica: Socjalna 5/2

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-324

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16540,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 11)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4173,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4173,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4173,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Horyzont s.c. Piotr Sycan, Renata Sycan

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "HORYZONT" S.C. PIOTR SYCAN, RENATA SYCAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251843722

7.3.3) Ulica: Socjalna 5/2

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-324

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 11)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4173,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy