Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie – etap 2 – zamówienie podobne.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00617864
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00617864/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-27 08:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e458ef5c-1f7f-45e6-9f49-233a1fb719a9
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617864 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie – etap 2 – zamówienie podobne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie – etap 2 – zamówienie podobne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e458ef5c-1f7f-45e6-9f49-233a1fb719a9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597808
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna: art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy PZP
Podstawa faktyczna:
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w dniu 08.07.2024 r., po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – PZP
Zamówienie podobne zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 22.05.2024 r. pod numerem 2024/BZP 00335389/01, polegające na wykonaniu robót ogólnobudowlanych lub robót instalacyjnych budynku Szkoły Podstawowej nr 96. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe i będzie realizowane na zasadach umowy podstawowej.
Wartość zamówienia podobnego wynosi 82 000,00 zł netto i nie przekracza przewidzianego w Ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego progu 700 000,00 zł netto.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 101/WZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81417,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie – etap 2 – zamówienie podobne.
1. Zakres zamówienia
1) Wymiana opraw oświetlenia ogólnego w sali gimnastycznej:
a) Zabezpieczenie podłogi.
b) Ustawienie i przestawianie rusztowań.
c) Demontaż i utylizacja starych opraw sodowych oświetlenia ogólnego – 18 szt.
d) Modernizacja istniejących obwodów instalacji elektrycznej do nowych opraw led oświetlenia ogólnego.
e) Wykonanie nowego systemu mocowania opraw oświetlenia ogólnego.
f) Montaż nowych opraw oświetlenia ogólnego o odporności na uderzenie IK10 – 12 szt.
g) Wykonanie pomiarów instalacji elektrycznej oraz natężenia światła.
2) Wykonanie instalacji służącej do schładzania powietrza w pomieszczeniu sekretariatu, gabinetu dyrektora, pokoju nauczycielskiego:
a) Zabezpieczenie podłóg i wyposażenia pomieszczeń.
b) Ustawienie rusztowania zewnętrznego.
c) Przygotowanie podłoża dla instalacji chłodniczej: wykonanie przebić, ułożenie koryt.
d) Wykonanie instalacji elektrycznej zasilającej dla trzech jednostek wewnętrznych i jednej jednostki zewnętrznej.
e) Wykonanie instalacji freonowej.
f) Wykonanie instalacji odprowadzenia skroplin.
g) Montaż wewnętrznego klimatyzatora ściennego – 3 szt.
h) Montaż jednostki zewnętrznej – 1 szt.
i) Napełnienie instalacji freonem.
j) Uruchomienie instalacji.
3) Zabezpieczenia terenu robót i pomieszczeń, w których wykonywane są roboty przed dostępem osób niepowołanych.
4) Roboty towarzyszące i niezbędne do prawidłowego wykonania prac.
5) Prace odtworzeniowe i porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynku.
6) Próby i badania powykonawcze wszelkich wykonanych instalacji.
7) Wykonanie dokumentacji powykonawczej obejmującej świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje, dopuszczone do obrotu oraz stosowania w budownictwie zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane na zastosowane materiały.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do Zaproszenia;
b) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4 do Zaproszenia;
c) Przedmiary robót - załącznik nr 5 do Zaproszenia;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOMASZ ORZECHOWSKI INWEST-TOOR USŁUGI W BUDOWNICTWIE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180023640
7.3.3) Ulica: Stanisława Wojciechowskiego
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-495
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |