Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego dla jednostki OSP w Straszęcinie(2)
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STRASZĘCINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00617883
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00617883/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-27 09:01
- Lokalizacja
- Straszęcin, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78f28403-d59b-4f90-b932-d4ed50c85819
- Identyfikator
- 850418508
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00617883 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego dla jednostki OSP w Straszęcinie(2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STRASZĘCINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850418508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Straszęcin 112
1.5.2.) Miejscowość: Straszęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-218
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: morkisz@zyrakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/ospksrgstraszecin/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78f28403-d59b-4f90-b932-d4ed50c858191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego dla jednostki OSP w Straszęcinie(2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78f28403-d59b-4f90-b932-d4ed50c85819
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617883
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Funduszu Europejskiego dla Podkarpacia 2021-2027 „Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Straszęcinie” nr FEPK.02.05-IZ.00-0060/23 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.02 Energia i środowisko, działanie FEPK.02.05 Adaptacja do zmian klimatu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585125
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.02.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1000000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Dostarczony samochód musi być fabrycznie nowy.
Rok produkcji 2024
Dostarczony pojazd musi spełniać wszystkiego wymagania określone przez polskie przepisy prawa i normy.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia oferowanego sprzętu znajduje się w części załączeniu do SWZ- OPZ(załącznik numer 3)
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż cena najkorzystniejszej ofertyprzewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie posiada dodatkowych środków na ten cel.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1140000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1275669,90 PLN
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |