Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę posiadanego systemu medycznego HIS – Optimed NXT o nowe moduły i funkcjonalności, pozwalające na elektronizację dokumentacji medycznej oraz usprawnienie i optymalizację procesów obsługi pacjenta
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 282350-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-04-24
- Wartość
- 532 000 PLN
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5783104467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania medycznego
Wykonawcy
1 przyznane
MEDNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKATOWICE, PL · lot LOT-0001
532 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.