Dostawa ZESTAWU MEBLI do Biura Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00618024
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00618024/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-27 09:24
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60ebc12e-f48c-4856-b495-ed8f741cf95f
- Identyfikator
- 5420211717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00618024 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ZESTAWU MEBLI do Biura Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288604
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-089
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umb.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umb.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10043581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa ZESTAWU MEBLI do Biura Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60ebc12e-f48c-4856-b495-ed8f741cf95f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618024
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030266/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawy wyposażenia meblowego do różnych jednostek organizacyjnych UMB
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565856
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.25.1.51.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ZESTAWU MEBLI do Biura Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dostawa obejmuje również transport, rozładunek, wniesienie, zamontowanie, dostarczenie instrukcji stanowiskowej i jej wdrożenie, serwisowanie oraz gwarancję. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. wymagania techniczno-eksploatacyjne, jakościowe
i funkcjonalne, szczegółowa specyfikacja asortymentowa, opis wymagań ogólnych oraz wymagane warunki gwarancji zawierają ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
- Formularz Cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ
- Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ,
- Tabela oceny okresu gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA i ODRZUCENIU OFERTYZAWIADOMIENIE O ODRZUCENIU OFERTY nr 2
Na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2c) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
(t. j. Dz. U. z 2024, poz. 1320), Zamawiający odrzuca ofertę nr 2 Wykonawcy - „TOBO” Datczuk Sp. j., Kuriany 104, 15-588 Białystok.
ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA
Na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie prowadzone w trybie podstawowym - Dostawa ZESTAWU MEBLI do Biura Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego
w Białymstoku - AZP.25.1.51.2024, którego ogłoszenie zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 28.10.2024r., pod numerem 2024/BZP 00565856/01.
Uzasadnienie faktyczne
Cena najkorzystniejszej oferty Wykonawcy - DK meble Dąbrowska Katarzyna, ul. Pińska 2, 15-379 Białystok
- 52 851,87 zł (oferta nr 3), przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 45 000,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38962,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56106,45 PLN
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |