REALIZACJA ZADANIA: „REKONSTRUKCJA, KONSERWACJA I RENOWACJA ZABYTKOWEGO MURU CMENTARZA PARAFIALNEGO W GORLICACH ZAŁOŻONEGO W LATACH 1793 -1794 – II ETAP”
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00618247
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00618247/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-27 10:04
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a24c0d8e-4203-4e98-9ff3-ea674bb75a87
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00618247 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REALIZACJA ZADANIA: „REKONSTRUKCJA, KONSERWACJA
I RENOWACJA ZABYTKOWEGO MURU CMENTARZA PARAFIALNEGO W GORLICACH ZAŁOŻONEGO W LATACH 1793 -1794 – II ETAP”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9907861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REALIZACJA ZADANIA: „REKONSTRUKCJA, KONSERWACJAI RENOWACJA ZABYTKOWEGO MURU CMENTARZA PARAFIALNEGO W GORLICACH ZAŁOŻONEGO W LATACH 1793 -1794 – II ETAP”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a24c0d8e-4203-4e98-9ff3-ea674bb75a87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618247
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048866/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rekonstrukcja, konserwacja i renowacja zabytkowego muru cmentarza parafialnego w Gorlicach założonego w latach 1793-1794 etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530183
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 379942,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę robót budowlanych polegających na rekonstrukcji, konserwacji i renowacji zabytkowego muru cmentarza parafialnego w Gorlicach założonego w latach 1793 -1794, zlokalizowanego pomiędzy ulicami: Karwacjanów, Św. Mikołaja, Krakowską i Cmentarną w następującym zakresie:
1) rozebranie zniszczonych fragmentów murów cmentarza,
2) wykonanie wykopów pod słupy fundamentowe,
3) usunięcie kolidujących korzeni drzew,
4) wykonanie żelbetowych stóp, ław i słupów żelbetowych fundamentowych,
5) wykonanie zasypu kruszywem przepuszczalnym z zagęszczeniem,
6) wykonanie żelbetowego oczepu,
7) wymurowanie muru zgodnie z wyglądem historycznym,
8) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pozostawionej części muru w gruncie,
9) wykonanie zasypów i plantowania,
10) wykonanie renowacji elementów stalowych bramy głównej i bocznej (furty),
11) wykonanie zabiegów konserwatorskich w postaci odczyszczenia, wykucia zapraw i ich uzupełnienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
Uwaga: Zakres przedmiotowego zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
1) Mapa z zakresem zamówienia – zał. nr 1 do SWZ,
2) Projekt architektoniczno – budowlany (Uwaga: Wykonawca z przedmiotowego projektu będzie zobowiązany wykonać tylko zakres wskazany na mapie z zakresem zamówienia zamieszczonej w pkt. 1 powyżej) – zał. nr 2 do SWZ,
3) Projekt techniczny (Uwaga: Wykonawca z przedmiotowego projektu będzie zobowiązany wykonać tylko zakres wskazany na mapie z zakresem zamówienia zamieszczonej w pkt. 1 powyżej) – zał. nr 3 do SWZ,
4) Projekt zagospodarowania terenu (Uwaga: Wykonawca z przedmiotowego projektu będzie zobowiązany wykonać tylko zakres wskazany na mapie z zakresem zamówienia zamieszczonej w pkt. 1 powyżej) – zał. nr 4 do SWZ,
5) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (Uwaga: Wykonawca z przedmiotowego opracowania będzie zobowiązany wykonać tylko zakres wskazany na mapie z zakresem zamówienia zamieszczonej w pkt. 1 powyżej) – zał. nr 5 do SWZ,
6) Pozwolenie nr 222/2024 Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – zał. nr 6 do SWZ,
7) Decyzja Starosty Gorlickiego Nr 461/2024 w przedmiocie zatwierdzenia projektu architektoniczno – budowlanego i udzielenia pozwolenia na budowę – zał. nr 7 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215400-1 - Roboty na cmentarzach
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 418200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1907728,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 418200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAKUB WOJNARSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA WOJNARSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121167812
7.3.3) Ulica: ul. Dukielska 83
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 418200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |