Budowa nowoczesnego systemu odbioru i zarządzania odpadami komunalnymi w gminie Śrem

gmina Śrem

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00618475
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00618475/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-27 10:49
Lokalizacja
Śrem, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50deb92c-353f-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
7851661461
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneSprzęt i aparatura elektrycznaOsprzęt bezpieczeństwaSystemy do identyfikacji wideoWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie okablowania komputerowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty inżynieryjne i budowlaneUsługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymiUsługi kontroli i nadzoru technicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00618475 z dnia 2024-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowoczesnego systemu odbioru i zarządzania odpadami komunalnymi w gminie Śrem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: gmina Śrem

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258135

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1

1.5.2.) Miejscowość: Śrem

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@srem.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srem.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/f8395f49-aaba-44e9-9c7b-5f5df67cb41f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa nowoczesnego systemu odbioru i zarządzania odpadami komunalnymi w gminie Śrem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50deb92c-353f-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618475

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011278/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Budowa nowoczesnego systemu odbioru i zarządzania odpadami komunalnymi w gminie Śrem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00388550

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BP.271.25.2024.BS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz budowa i uruchomienie 3 "gniazd" (osiedli) Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów (SISO), które obejmą tereny zabudowy wielorodzinnej oraz zabudowy szeregowej jednorodzinnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

35121300-1 - Osprzęt bezpieczeństwa

35123500-7 - Systemy do identyfikacji wideo

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.5.) Wartość części: 14825913,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego na zadaniu pn. Budowa nowoczesnego systemu odbioru i zarządzania odpadami komunalnymi w Gminie Śrem

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.5.) Wartość części: 260162,60 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dokumentacji projektowej pojawiły się niedozwolone zapisy w rozumieniu art. 99 ust. 4 Pzp. Ze względu na zakres inwestycji modyfikacja dokumentacji projektowej byłaby zbyt obszerna i dlatego podjęto decyzje o unieważnieniu postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dokumentacji projektowej pojawiły się niedozwolone zapisy w rozumieniu art. 99 ust. 4 Pzp. Ze względu na zakres inwestycji modyfikacja dokumentacji projektowej byłaby zbyt obszerna i dlatego podjęto decyzje o unieważnieniu postępowania.

2024-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane