Modernizacja istniejącego na terenie Gminy Tymbark oświetlenia
GMINA TYMBARK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00618571
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00618571/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-27 11:12
- Lokalizacja
- Tymbark, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9df0e663-737f-4f68-a73a-13c8271b7dc0
- Identyfikator
- 7371362818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznejInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00618571 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja istniejącego na terenie Gminy Tymbark oświetlenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYMBARK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 49
1.5.2.) Miejscowość: Tymbark
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-650
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3325637
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.tymbark@tymbark.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tymbark.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ug-tymbark.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja istniejącego na terenie Gminy Tymbark oświetlenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9df0e663-737f-4f68-a73a-13c8271b7dc0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618571
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024923/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja istniejącego na terenie Gminy Tymbark oświetlenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495315
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKOŚ2.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja istniejącego na terenie Gminy Tymbark oświetlenia.
Zamówienie obejmuje dokonanie wymiany istniejących opraw oświetleniowych na oprawy energooszczędne typu LED wraz z częściową wymianą wysięgników, kabli i zabezpieczeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający obowiązany jest na mocy przepisów ustawy unieważnić postępowanie, ponieważ po dokonaniu otwarcia ofert okazało się, że wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć.| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |