Przetarg nieograniczony PN/17OL/03/2026 na dostawy odczynników laboratoryjnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 316212-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-05-08
- Wartość
- 11 301,12 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweOdczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjneLaboratoryjne wyroby szklane
Wykonawcy
1 przyznane
FARMATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot LOT-0001
11 301,12 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.