„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu wraz z uzyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW fabrycznie nowego elektrycznego samochodu typu furgon załogowy”.
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00618656
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00618656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-27 11:27
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c5327e9-3ab8-40f0-8918-8deb15a1a951
- Identyfikator
- 8971617948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00618656 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu wraz z uzyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW fabrycznie nowego elektrycznego samochodu typu furgon załogowy”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932104838
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Śląska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-118
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 323 50 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzm-wroc.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu wraz z uzyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW fabrycznie nowego elektrycznego samochodu typu furgon załogowy”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c5327e9-3ab8-40f0-8918-8deb15a1a951
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046988/43/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 „Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu wraz z uzyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW fabrycznie nowego elektrycznego samochodu typu furgon załogowy”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki na podstawie przepisu art. 305 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1320), zwanej dalej „ustawą Pzp” tj.: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Poprzednio prowadzone postępowanie w trybie podstawowym, w którym nie złożono żadnej oferty to: „Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu wraz z uzyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW fabrycznie nowego elektrycznego samochodu typu furgon załogowy” (ZP/TP/220/74/2024/DO). Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, z uwagi na to iż nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-7e44c388-5a87-4032-bbf1-85a5027c4c73
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZWR/220/77/2024/DO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu wraz z uzyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW fabrycznie nowego elektrycznego samochodu typu furgon załogowy.
Rok produkcji samochodu: nie starszy niż 2024r.
Stan fabrycznie nowy, sprawny technicznie, wyposażony we wszystkie płyny eksploatacyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy Pzp, gdyż w postępowaniu z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.W dniu 22.11.2024r. o godz. 12:00 miały rozpocząć się negocjacje z Wykonawcą: Europejski Fundusz Leasingowy S.A. , ul. Legnicka 33a/U6, 53-674 Wrocław. Do godziny 12:00 w dniu 22.11.2024r. Wykonawca nie przesłał wymaganych dokumentów negocjacyjnych i nie podjął negocjacji z Zamawiającym co w konsekwencji przyczyniło się do zakończenia negocjacji bez podpisania umowy. Mając powyższe na względzie uznano, iż zachodzi przesłanka unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie przepisu art. 255 pkt 8 ustawy Pzp.
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |