„Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Rudnik”

GMINA RUDNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00618798
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00618798/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-27 11:46
Lokalizacja
Rudnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13041c62-ad04-4623-9ec4-73f3bf7b8d05
Identyfikator
5641751719
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

DOMINIK OSTROWSKIKrasnystaw, PL · lot 0
98 154 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00618798 z dnia 2024-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Rudnik”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUDNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 71

1.5.2.) Miejscowość: Rudnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-330

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 684 11 23

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rudnik.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugrudnik.bip.e-zeto.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13041c62-ad04-4623-9ec4-73f3bf7b8d05

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Rudnik”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13041c62-ad04-4623-9ec4-73f3bf7b8d05

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618798

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064296/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Rudnik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 114396,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Zadanie obejmuje wymianę funkcjonujących obecnie nieenergooszczędnychopraw na energooszczędne oprawy LED oświetlenia ulicznego funkcjonujących na terenie Gminy Rudnik..
4.2. Na inwestycje składają się poniższe zadania:
 Wymiana istniejących ulicznych opraw oświetleniowych na typ LED w miejscowości Joanin – szt. 24
 Wymiana istniejących ulicznych opraw oświetleniowych na typ LED w miejscowości Majdan Kobylański – szt. 5
 Wymiana istniejących ulicznych opraw oświetleniowych na typ LED w miejscowości Majdan Średni – szt. 5
 Wymiana istniejących ulicznych opraw oświetleniowych na typ LED w miejscowości Majdan Borowski – szt. 8

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98154,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98154,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98154,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOMINIK OSTROWSKI INSEL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060606724

7.3.3) Ulica: Ptasia 21

7.3.4) Miejscowość: Krasnystaw

7.3.5) Kod pocztowy: 22-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98154,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy