Przetarg nieograniczony PN/11S/02/2026/KPO na dostawy sprzętu medycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. XIII
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 338322-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-05-18
- Wartość
- 303 767,34 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
MERAZET SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot LOT-0001
13 270,47 PLNMERAZET SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot LOT-0002
13 270,47 PLNMEDICOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0003
20 822,4 PLNLAERDAL MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0004
231 240 PLNZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ "TECH-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot LOT-0005
25 164 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.