Roboty remontowe w budynku delegatury Śląskiego OW NFZ w Częstochowie, tj. dostosowanie toalety oraz chodnika do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA Śląski Oddział Wojewódzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00619262
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00619262/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-27 13:03
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53891124-6d02-48db-a667-929dc23fb77f
- Identyfikator
- 1070001057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00619262 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w budynku delegatury Śląskiego OW NFZ w Częstochowie, tj. dostosowanie toalety oraz chodnika do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA Śląski Oddział Wojewódzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015817985
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kossutha 13
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-844
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nfz-katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nfz-katowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nfz-katowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Jednostka ubezpieczenia zdrowotnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe w budynku delegatury Śląskiego OW NFZ w Częstochowie, tj. dostosowanie toalety oraz chodnika do potrzeb osób z niepełnosprawnościami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53891124-6d02-48db-a667-929dc23fb77f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619262
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00462005/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Dostosowanie toalety na parterze budynku oraz dostosowanie nachylenia chodnika prowadzącego do wejścia głównego delegatury w Częstochowie (od ul. Czartoryskiego) do potrzeb osób z niepełnosprawnością
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572487
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/tp/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 605106,67 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70808,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia były roboty remontowe w budynku delegatury Śląskiego OW NFZ w Częstochowie, tj. dostosowanie toalety oraz chodnika do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z zasadami określonymi w SWZ.
Na opis przedmiotu zamówienia składały się:
1) formularz opis przedmiotu zamówienia,
2) dokumentacja projektowa, na którą składały się:
a) przedmiar robót,
b) rysunek techniczny;
3) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (w skrócie STWiORB).
Opis przedmiotu zamówienia określał standardy jakościowe, o których mowa w ustawie pzp.
2. Warunki realizacji zamówienia określały projektowane postanowienia umowy.
3. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę określała SWZ.
4. Warunki gwarancji i rękojmi za wady przedmiotu zamówienia określała SWZ.
5. Robota budowlana będąca przedmiotem niniejszego postępowania stanowiła część zamówienia na wszystkie roboty budowlane Śląskiego OW NFZ w roku 2024 (zamówienie udzielane w częściach).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy pzp, „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienie, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w terminie wyznaczonym jako termin składania ofert, tj. do dnia 19.11.2024 r. do godz. 09:00, nie wpłynęła żadna oferta.
Biorąc pod uwagę powyższe, unieważnienie postępowania w oparciu o art. 255 pkt 1 pzp jest w pełni uzasadnione.
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |