Poprawa geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegająca na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek - 2 Części
Powiat Zawierciański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00619300
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00619300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-27 13:08
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9578e58a-6695-42b9-b87d-498d386a2f08
- Identyfikator
- 6492296830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pomiaroweUsługi badań katastralnych
Wykonawcy
2 przyznane
JURAJSKA GRUPA GEODEZYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOgrodzieniec, PL · lot 0
151 017 PLNRAFAŁ RANDAKWąsosz Górny, PL · lot 1
105 780 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00619300 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Poprawa geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegająca na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek - 2 Części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zawierciański
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27625525200000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 34
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sod@zawiercie.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zawiercie.powiat.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9982841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegająca na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek - 2 Części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9578e58a-6695-42b9-b87d-498d386a2f08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068558/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Poprawa geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegająca na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553720
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0060/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie pomiaru polegającego na poprawie geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegający na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek na obszarze obrębów ewidencyjnych w trybie ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Osiągnięcie zakładanego celu pracy pozwoli na podniesienie jakości danych w ewidencji gruntów i budynków, wyeliminowaniu błędów geometrii działek, jak również pozwoli na usprawnienie procesu prowadzenia, obsługi i udostępniania ewidencji gruntów i budynków w postaci zbiorów numerycznych oraz usług sieciowych, a w szczególności poprawi procesy automatyzacji w zakresie przeglądania danych pzgik, obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych oraz udostępniania materiałów pzgik.Część I (Zadanie 1) obejmuje działki w ilości 51, które szczegółowo wskazane zostały w rozdz. IV SWZ oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Warunki techniczne.
Realizacja każdej Części zamówienia podzielona została na dwa etapy, tj.:
Etap I – obejmować będzie wykonanie prac dla nie mniej niż 16 działek ewidencyjnych w przypadku Części I (Zadanie 1) wymienionych w warunkach technicznych. Termin realizacji etapu I ustala się do dnia 10 grudnia 2024 r. – płatne 30% całości wartości zamówienia.
Etap II – obejmować będzie wykonanie prac dla pozostałej części działek ewidencyjnych dla Części I (Zadania 1) wymienionych w warunkach technicznych. Termin realizacji etapu II ustala się do dnia 10 czerwca 2025 r. – płatne 70% całości wartości zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
4.5.5.) Wartość części: 126974,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie pomiaru polegającego na poprawie geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegający na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek na obszarze obrębów ewidencyjnych w trybie ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Osiągnięcie zakładanego celu pracy pozwoli na podniesienie jakości danych w ewidencji gruntów i budynków, wyeliminowaniu błędów geometrii działek, jak również pozwoli na usprawnienie procesu prowadzenia, obsługi i udostępniania ewidencji gruntów i budynków w postaci zbiorów numerycznych oraz usług sieciowych, a w szczególności poprawi procesy automatyzacji w zakresie przeglądania danych pzgik, obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych oraz udostępniania materiałów pzgik.Część II (Zadanie 2) obejmuje działki w ilości 57, które szczegółowo wskazane zostały w rozdz. IV SWZ oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Warunki techniczne.
Realizacja każdej Części zamówienia podzielona została na dwa etapy, tj.:
Etap I – obejmować będzie wykonanie prac dla nie mniej niż 17 działek ewidencyjnych w przypadku Części II (Zadanie 2) wymienionych w warunkach technicznych. Termin realizacji etapu I ustala się do dnia 10 grudnia 2024 r. – płatne 30% całości wartości zamówienia.
Etap II – obejmować będzie wykonanie prac dla pozostałej części działek ewidencyjnych dla Części II (Zadania 2) wymienionych w warunkach technicznych. Termin realizacji etapu II ustala się do dnia 10 czerwca 2025 r. – płatne 70% całości wartości zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
4.5.5.) Wartość części: 143392,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151017,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151017,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jurajska Grupa Geodezyjna Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6492330722
7.3.3) Ulica: Piastowska
7.3.4) Miejscowość: Ogrodzieniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-440
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151017,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-10Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105780,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105780,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AlterGEO Rafał Randak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741057817
7.3.3) Ulica: Powstańców
7.3.4) Miejscowość: Wąsosz Górny
7.3.5) Kod pocztowy: 42-110
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105780,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-10| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |