Pomiar oraz wykonanie dokumentacji geodezyjnej polegającej na ujawnieniu działki nr 112 w gminie Łazy, obręb Mitręga
Powiat Zawierciański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00619503
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00619503/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-27 13:42
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-336f3225-da5c-46ee-8f57-67ae4296c41e
- Identyfikator
- 6492296830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00619503 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pomiar oraz wykonanie dokumentacji geodezyjnej polegającej na ujawnieniu działki nr 112 w gminie Łazy, obręb Mitręga
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zawierciański
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27625525200000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 34
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sod@zawiercie.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zawiercie.powiat.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9924521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pomiar oraz wykonanie dokumentacji geodezyjnej polegającej na ujawnieniu działki nr 112 w gminie Łazy, obręb Mitręga2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-336f3225-da5c-46ee-8f57-67ae4296c41e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619503
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068558/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Pomiar i wykonanie dokumentacji geodezyjnej polegąjącej na ujawnieniu działki nr 112 w gminie Łazy, obręb Mitręga
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0057/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa geodezyjna polegającą na wykonaniu pomiaru oraz wykonaniu dokumentacji geodezyjnej działki 112 w obrębie Mitręga w gminie Łazy w powiecie zawierciańskim w województwie śląskim.
2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1)Określenie powierzchni działki,
2)Określenie struktury użytków,
3)Określenie własności.
3.W ramach przedmiotu zamówienia należy sporządzić dokumentację do dokonania zmian w bazie ewidencji gruntów i budynków oraz wykonać aktualizację mapy zasadniczej i ewidencyjnej.
4.Przedmiot zamówienia należy skompletować w wersji elektronicznej wraz z danymi do importu (plik GML) do bazy danych ewidencji gruntów i budynków w programie GEO-INFO 7 MAPA z podpisem elektronicznym.
5.Opis i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach:
a) Projektowane postanowienia przyszłej umowy - Załącznik Nr 8 do SWZ,
b) Warunki techniczne - Załącznik Nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71354300-7 - Usługi badań katastralnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AlterGEO Aneta Randak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741758827
7.3.3) Ulica: Powstańców 84
7.3.4) Miejscowość: Wąsosz Górny
7.3.5) Kod pocztowy: 42-110
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-25| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |