Zagospodarowanie działek na terenie Gminy Zaklików
Gmina Zaklików
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00619854
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00619854/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-27 14:31
- Lokalizacja
- Zaklików, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51c480a4-f26e-472d-8901-0b3d5f6bc46f
- Identyfikator
- 8652396324
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00619854 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie działek na terenie Gminy Zaklików
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15
1.5.2.) Miejscowość: Zaklików
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/179844/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie działek na terenie Gminy Zaklików2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51c480a4-f26e-472d-8901-0b3d5f6bc46f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619854
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041700/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Zagospodarowanie działki i budowa Pomnika Pamięci Narodowej na placu za budynkiem OSP Lipa
1.1.55 Zagospodarowanie działki 2307 w Zaklikowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia– „Zagospodarowanie działki i budowa Pomnika Pamięci Narodowej na placu za budynkiem OSP Lipa”.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie pierwszego etapu zadania inwestycyjnego obejmującego w szczególności:
1) Budowa pomnika etap 1 w zakresie: wykonanie fundamentu pomnika wraz z warstwami izolacji przeciwwilgociowej (z wyłączeniem postumentu, okładziny kamiennej i montażu figury orła i krzyża)
2) Wykonanie utwardzenia terenu kostką brukową betonową kompletne zgodnie z projektem
3) Budowa masztów etap 1 w zakresie: wykonanie fundamentów pod montaż 3 masztów flagowych wraz z warstwami izolacji przeciwwilgociowej (z wyłączeniem dostawy i montażu masztów flagowych)
4) Budowa oświetlenia wydzielonego etap 1 w zakresie: wykonanie robót ziemnych, rozprowadzenie przewodów zasilających na terenie działki zgodnie z projektem, doprowadzenie wykonanej instalacji zewnętrznej do miejsca jej włączenia w budynku OSP (z wyłączeniem montażu rozdzielnicy, słupów i opraw oświetleniowych).
Do obowiązków Wykonawcy należało będzie zapewnienie obsługi geodezyjnej inwestycji (wytyczenie i inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza), zapewnienie kierownictwa budowy przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej oraz kierownictwa robót przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45314310-7 - Układanie kabli
4.5.5.) Wartość części: 207290,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia– „Zagospodarowanie działki 2307 w Zaklikowie”.Przedmiot zamówienia obejmuje budowę oświetlenia parkowego, podświetlenia elementów małej architektury, szafek zasilania imprez oraz linii kablowej instalacji monitoringu (bez wyposażenia - kamer), w szczególności:
1) Budowa oświetlenia parkowego: wykonanie linii kablowej, montaż 10 szt. słupów oświetlenia parkowego z oprawami LED, montaż szafki sterowniczej,
2) Wykonanie podświetlenia elementów małej architektury: wykonanie linii kablowej, montaż 6 szt. opraw LED najazdowych, punktowych
3) Montaż szafek zasilania imprez: wykonanie linii kablowej, montaż 3 szt. szafek kablowo – bezpiecznikowych
4) Montaż oświetlenia zewnętrznego ozdobnego dwóch drzew parkowych
5) Wykonanie instalacji monitoringu (etap 1): wykonanie linii kablowej zasilania monitoringu po trasie linii kablowych zgodnie z projektem
Do obowiązków Wykonawcy należało będzie zapewnienie obsługi geodezyjnej inwestycji (wytyczenie i inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza), zapewnienie kierownictwa budowy przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, wykonanie wymaganych pomiarów instalacji elektrycznych i ich uruchomienie (nie dotyczy monitoringu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45314310-7 - Układanie kabli
34928520-9 - Słupy latarniowe
4.5.5.) Wartość części: 134788,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162901,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162901,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162901,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sieci i Instalacje Elektryczne, Projektowanie i Wykonawstwo Jan Chmiel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621137923
7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162901,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |