„Przebudowa drogi powiatowej nr 3087D (Przeworno ul. Siemisławicka)”. Projekt finansowany w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020”
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZELINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00619942
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00619942/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-27 14:46
- Lokalizacja
- Strzelin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9cf840b0-2516-4ce0-b5c0-3c584082a661
- Identyfikator
- 9141541990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni
Wykonawcy
1 przyznane
TOMASZ BARTKÓWPrzeworno, PL · lot 0
1 480 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00619942 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 3087D (Przeworno ul. Siemisławicka)”.
Projekt finansowany w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZELINIE
1.3.) Oddział zamawiającego: PZD Strzelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020820957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kamienna 3
1.5.2.) Miejscowość: Strzelin
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.pietras7@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatstrzelinski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9cf840b0-2516-4ce0-b5c0-3c584082a6611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 3087D (Przeworno ul. Siemisławicka)”.Projekt finansowany w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cf840b0-2516-4ce0-b5c0-3c584082a661
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619942
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00080541/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 3087 D (Przeworno ul. Siemisławicka)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543520
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.272.2.9.2024.WŁ .
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 3087D (Przeworno ul. Siemisławicka)”.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia ( SOPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1480000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1787593,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1480000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe i Robote Ziemne
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 890449400
7.3.3) Ulica: klonowa 1
7.3.4) Miejscowość: Przeworno
7.3.5) Kod pocztowy: 57-130
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1480000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-15| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |