Zakup i dostawa samochodu ciężarowego na potrzeby Gminy Brańsk
GMINA BRAŃSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00619951
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00619951/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-27 14:47
- Lokalizacja
- Brańsk, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ab0f108-4d4b-4301-9099-48371765c809
- Identyfikator
- 5432069840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowePojazdy silnikowe do transportu towarów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00619951 z dnia 2024-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samochodu ciężarowego na potrzeby Gminy Brańsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRAŃSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 8
1.5.2.) Miejscowość: Brańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-120
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bransk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-bransk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-1ab0f108-4d4b-4301-9099-48371765c8091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa samochodu ciężarowego na potrzeby Gminy Brańsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ab0f108-4d4b-4301-9099-48371765c809
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619951
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609390
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.30.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa samochodu ciężarowego na potrzeby Gminy Brańsk.”
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Zgodnie z dyspozycją art. 256 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zmówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający Gmina Brańsk prowadzi swoje postępowania o udzielenie zamówienia za pośrednictwem platformy e-Zamówienia. Osoba prowadząca postępowanie zarejestrowała przedmiotowe postępowanie na platformie e-Zamówienia, jednak, przez nieuwagę na pytanie „czy postępowanie prowadzone jest na platformie e-Zamówienia, została zaznaczona opcja „NIE”. Błąd ten został wychwycona dopiero po opublikowaniu ogłoszenia o zamówieniu o numerze 2024/BZP 00609390/01. Na tym etapie nie było możliwości zmiany odpowiedzi na „TAK”. Powyższe spowodowało brak możliwości dodania dokumentów zamówienia do postępowania, a tym samym bezzasadność dalszego prowadzenia przedmiotowego postępowania.
| 2024-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |