Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę leków do programów lekowych i innych leków
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 367046-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-05-28
- Wartość
- 7 025 092,27 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 430040541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneWyroby farmaceutyczneProdukty dla niemowlątImplanty chirurgiczne
Wykonawcy
1 przyznane
'ROCHE POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
7 025 092,27 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.