Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Lesznie gmina Kutno powiat kutnowski województwo łódzkie
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00620472
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00620472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-28 07:55
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97788e8d-59c7-4779-81be-f4aed8b5a167
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00620472 z dnia 2024-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Lesznie gmina Kutno powiat kutnowski województwo łódzkie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-420
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.lodz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie Zasobem Własności Rolnej Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Lesznie gmina Kutno powiat kutnowski województwo łódzkie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97788e8d-59c7-4779-81be-f4aed8b5a167
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563021
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LOD.WOP.260.10.2024.JG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce nieużytkowanych obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Gospodarstwa Rolnego w Lesznie, na działce nr ewid. 75/29 obrębu Leszno gmina Kutno powiat kutnowski , województwo łódzkie
Budynki wyznaczone do rozbiórki:
a) baza paliw nr inw. 451*2 – rozbiórka
b) wiata nr inw. 535– rozbiórka
c) jałownik nr inw. 701– rozbiórka
d) waga wozowa nr inw. 722– rozbiórka
2. Zakres robót obejmuje:
I. roboty przygotowawcze:
a) przygotowanie terenu pod prowadzenie robót budowlanych, wygrodzenie, oznakowanie, zorganizowanie zaplecza budowy,
b) weryfikacja budynków pod kątem sprawdzenia stanu nieczynnej instalacji elektro-energetycznej napowietrznej
- jeżeli wewnętrzna linia zasilająca jest pod napięciem, w gestii Wykonawcy jest bezpieczne odcięcie zasilania od budynków wyznaczonych do rozbiórki. Wykonawca zobowiązany jest udokumentować wykonanie tych czynności stosownym protokołem podpisanym przez osobę posiadającą wymagane prawem uprawnienia.
c) weryfikacja budynków, bezwzględnie przed rozpoczęciem właściwych robót wyburzeniowych, pod kątem występowania gniazd - wykonanie opracowania ornitologicznego w zakresie występowania ptaków gatunków chronionych z pisemnym oświadczeniem o zlokalizowaniu (lub braku) siedlisk ptaków gatunków chronionych,
d) powiadomienie właściwych organów administracji architektoniczno-budowlanej,
organu nadzoru, właściwego okręgowego inspektora pracy oraz właściwego
państwowego inspektora sanitarnego przed przystąpieniem do prac rozbiórkowych związanych z demontażem azbestu,
II. roboty budowlane rozbiórkowe zgodnie z Projektem,
III. Pozostałe obowiązki i prace:
a) usunięcie wszystkich przedmiotów i odpadów składowanych w obrębie rozbieranych obiektów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności z przepisami o odpadach,
b) wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w przedmiarze robót, a które są konieczne do realizacji przedmiotu umowy,
c) plantowanie do poziomu terenu otaczającego,
d) wywóz z nieruchomości odpadów do dalszego zagospodarowania,
e) wywóz z nieruchomości materiałów porozbiórkowych do dalszego zagospodarowania,
f) uporządkowanie terenu po rozbiórce,
g) inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
Wykonawca zobowiązuje się do zapłaty na rzecz Zamawiającego kwoty, będącej łączną wartością materiałów z odzysku wg wyceny Zamawiającego wynoszącej 20.076,00 zł + VAT (słownie złotych: dwadzieścia tysięcy siedemdziesiąt sześć złotych i zero groszy) na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego. na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196185,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196185,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZWZ PiREK Sławomir Pirek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7711970831
7.3.3) Ulica: ul. Trybunalska 9
7.3.4) Miejscowość: Wola Krzysztoporska,
7.3.5) Kod pocztowy: 97-371
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196185,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
| 2024-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |