Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Leżajsk

GMINA LEŻAJSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00620610
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00620610/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-28 08:33
Lokalizacja
Leżajsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a39cce7f-2b6c-4c86-8417-8894936cea67
Identyfikator
8161593943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ JÓZEFKOGiedlarowa, PL · lot 0
351 499,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00620610 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Leżajsk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a39cce7f-2b6c-4c86-8417-8894936cea67

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Leżajsk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a39cce7f-2b6c-4c86-8417-8894936cea67

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620610

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041192/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja oświetlenia na terenie gminy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00550485

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
• „Budowa oświetlenia chodnika przy drodze krajowej nr 77 w miejscowości Dębno”
Zakres rzeczowy inwestycji.
Budowa linii AsXSn 2x25 - 477 m
Budowa stanowisk słupowych ŻN-10 - 7 kpl.
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 - 6 kpl.
Budowa linii kablowej YAKXS 4x35 - 37/60 m
Montaż oprawy LED 55W - 13 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV – oświetlenie drogowe przy drodze o nr ewid. 1014 w Dębnie”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 46 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 1 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV– oświetlenie drogowe przy drodze o nr ewid. 1050 w Dębnie”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci Linii AsXSn 2x25 – 80 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 2kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 1 kpl.
Montaż 1x ogranicznik i podłączenie do uziemienia R<10? – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 2kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV - oświetlenie drogowe przy drodze gminnej o nr 142, 106 w Brzózie Królewskiej”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 50 m
Podwieszenie linii AsXSn 2x25 – 235 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 1 kpl.
Montaż 1x ogranicznik – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 4 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV - oświetlenie drogowe przy drodze gminnej o nr 1927 w Brzózie Królewskiej”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 96 m
Podwieszenie linii AsXSn 2x25 – 105 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 2 kpl.
Montaż 1x ogranicznik – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 6 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV - oświetlenie drogowe przy drodze gminnej o nr 1953 w Giedlarowej”
Zakres rzeczowy inwestycji:
GIEDLAROWA VI
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 82 m
Podwieszenie linii AsXSn 2x25 – 38 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 2 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 4 kpl.
GIEDLAROWA VIII
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 214 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 5 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 5 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV - oświetlenie przy drodze o nr ewid. 47/2, 48/1, 49/2, 50/2 w Gwizdowie”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 149 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 4 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 2 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 4 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV - oświetlenie przy drodze o nr ewid. 154/3, 155/3, 156/3, 109/7, 90/2 w Gwizdowie”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 124 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 4 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 1 kpl.
Montaż 1x ogranicznik – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 4 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV - oświetlenie drogowe przy drodze gminnej o nr 3382/4 w Wierzawicach”
Zakres rzeczowy inwestycji:
WIERZAWICE II
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 46 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 2 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 2 kpl.
WIERZAWICE VII KR
Podwieszenie linii Linii AsXSn 2x25 – 329 m
Montaż 1x ogranicznik – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 9 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV– oświetlenie drogowe przy drodze gminnej o nr 154 w Maleniskach”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci Linii AsXSn 2x25 – 134 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 3 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 3 kpl.

• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV– oświetlenie drogowe przy drodze gminnej o nr 186 w Maleniskach”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 90 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 3 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 1 kpl.
Montaż 1x ogranicznik R<10? – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 3 kpl.

• „Budowa oświetlenia drogowego przy drogach o numerach ewidencyjnych nr 750 i 794 w miejscowości Stare Miasto”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Oświetlenie dróg gminnych
Budowa linii AsXSn 2x25 – 356 m
Budowa linii kablowej YAKXS 4x35 + FeZn 25x4 – 54/77 m
Budowa stanowisk słupowych ŻN-10 – 5 kpl.
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 3 kpl.
Montaż 2x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 3 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 8 kpl.
Montaż osłon rurowych HDPE o110 karbowana dwuścienna – 9,5 m
Budowa SON
Budowa linii kablowej YAKXS 4x35 – 0/50 m
Montaż szafy SON z układem pomiarowym i uziemieniem – 1 kpl.
Montaż 3xWT-1/gG 50A w RS stacji trafo – 1 kpl.
Montaż 6x ogranicznik i podłączenie do ist. uziemienia – 1 kpl.
Demontaż SON z RS – 1 kpl.

• „Budowa oświetlenia drogi o numerze ewidencyjnym 750 w miejscowości Stare Miasto”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Montaż szafy SON z układem pomiarowym i uziemieniem – 1 kpl.
Budowa linii AsXSn 2x25 – 214 m
Budowa stanowisk słupowych ŻN-10 – 3 kpl.
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 2 kpl.
Montaż 2x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 2 kpl.
Montaż 2x ogranicznik na ist. stacji trafo – 1 kpl.
Montaż oprawy LED 38W – 6 kpl.
Montaż 1xWT-1/gG 40A w RS stacji trafo – 1 kpl.
Demontaż SON z RS – 1 kpl.
• „Budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 15 kV - oświetlenie drogowe przy drodze powiatowej DP1262R w Biedaczowie”
Zakres rzeczowy inwestycji:
Budowa sieci linii AsXSn 2x25 – 531 m
Budowa stanowisk słupowych E-10,5 – 13 kpl.
Montaż 1x ogranicznik wraz z uziemieniem R<10? – 3 kpl.
Montaż oprawy LED 50W – 13 kpl.

• Dowieszenie opraw na istniejącej instalacji oświetlenia drogowego w miejscowości Przychojec, Stare Miasto, Gwizdów i Dębno.
Zakres rzeczowy inwestycji.
dowieszenie opraw oświetlenia LED 38W na istniejącej instalacji 5szt


Wymagania techniczne dla opraw oświetlenia drogowego LED:
• korpus oprawy LED wykonany z wysokociśnieniowego odlewu aluminium, zabezpieczony przez anodowanie lub malowanie proszkowo,
• korpus oprawy pełniący rolę radiatora bez zewnętrznego użebrowania,
• oprawa powinna posiadać możliwość wymiany (w miejscu jej montażu) pojedynczych modułów optycznych z diodami LED i zasilacza,
• bez narzędziowy dostęp do komory zasilania,
• klasa szczelności oprawy min. IP66,
• oprawa powinna być wyposażona w filtr regulacji ciśnienia wewnątrz oprawy, zapobiegający kondensacji pary wodnej wewnątrz oprawy,
• klosz oprawy z przeźroczystego hartowanego szkła,
• stopień odporności na uderzenia min. IK09,
• skuteczność świetlna oprawy minimum 150 lm/W,
• II klasa ochronności p. porażeniowej,
• temperatura barwy światła 4000 K +/-5%
• współczynnik oddawania barw nie mniejszy niż CRI 70
• utrzymanie strumienia świetlnego w czasie > 100.000h na poziomie L90B10
• dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe na poziomie min. 10 kV
• mocowanie oprawy za pomocą uniwersalnego uchwytu do mocowania na słupie lub wysięgniku fi 48-60mm z możliwością regulacji kąta pochylenia -15º + 15º
• programowalny zasilacz posiadający interfejs DALI umożliwiający zaprogramowanie automatycznej redukcji mocy,
• parametry oprawy zgodne z wymogami bezpieczeństwa fotobiologicznego oraz deklarację zgodności CE producenta oraz ENEC oraz ENEC + dla całej oprawy w oferowanej specyfikacji (Wraz z gniazdem ZHAGA ZD4i)- należy przedstawić certyfikaty wraz z raportem badania dla potwierdzenia faktycznych parametrów dla oferowanej oprawy LED
• wartość wskaźnika udziału światła wysyłanego ku górze (ULOR) zgodnie z rozporządzeniem WE nr 245/2009,
• możliwość podłączenia do zewnętrznego systemu sterowania poprzez interfejs DALI - oprawa wyposażona w gniazdo D4I- Zhaga ( Zhaga book 18) potwierdzone certyfikatem ZD4i
Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami. Obiekt podczas budowy został przygotowany pod względem dostępności dla osób niepełnosprawnych i nie wymaga zmian.
Szczegółowy zakres robót określają następujące dokumenty:
1) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
2) Przedmiary robót.
3) Dokumentacja projektowa
Zamawiający przewiduje minimalny zakres realizacji zadania w wysokości 80%.
Rozwiązania równoważne:
Określone w przedmiarach robót, ST typy materiałów i urządzeń podano dla wyznaczenia minimalnego standardu technicznego. Wykonawcy robót przysługuje prawo ich zastąpienia przez materiały i urządzenia o co najmniej równoważnych parametrach technicznych pod warunkiem osiągnięcia założonych standardów technicznych. Wykonawca proponujący materiały i urządzenia równoważne odpowiedzialny jest za sprawdzenie możliwości ich zastosowania w realizacji przedmiotu zamówienia pod każdym względem (w tym np.: właściwości, wymiarów, ciężaru, sposobu transportu i montażu).

Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 351499,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 730586,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 351499,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EL-JOZ RAFAŁ JÓZEFKO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180132176

7.3.3) Ulica: Giedlarowa 352

7.3.4) Miejscowość: Giedlarowa

7.3.5) Kod pocztowy: 37-300

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 351499,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane