„Zakup wraz z dostawą kruszywa drogowego przeznaczonego na remont dróg na terenie Gminy Annopol w roku 2024”
GMINA ANNOPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00620651
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00620651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-28 08:44
- Lokalizacja
- Annopol, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fd9a3a5-a514-4752-b48e-b8aa9bb96403
- Identyfikator
- 7151771041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00620651 z dnia 2024-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup wraz z dostawą kruszywa drogowego przeznaczonego na remont dróg na terenie Gminy Annopol w roku 2024”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANNOPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Annopol
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 861 30 63
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopol.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.annopol.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.annopol.info/#/offer/ac8ba6a9-4091-4f7b-845e-08f91cc6f0941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup wraz z dostawą kruszywa drogowego przeznaczonego na remont dróg na terenie Gminy Annopol w roku 2024”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fd9a3a5-a514-4752-b48e-b8aa9bb96403
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014017/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup wraz z dostawą kruszywa drogowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586440
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 26816,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Dostawa kruszywa naturalnego, drogowego przeznaczonego do remontu dróg:
− mieszanka sortowana frakcji 0-31,5 mm w ilości szacunkowej 515 ton.
2) Dostawy odbywać się będą sukcesywnie w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Annopol, po złożeniu przez Zamawiającego e-mailem zapotrzebowania okresowego na dostawę, z określeniem ilości materiału i miejsca dostawy.
3) Wykonawca zobowiązuje się powiadomić Zamawiającego minimum jeden dzień wcześniej o dacie i godzinie realizacji złożonego przez Zamawiającego okresowego zapotrzebowania na dostawę.
4) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia na własny koszt w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Annopol.
5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać oraz rozładować przedmiot zamówienia w godzinach od 8:00 do 15:00.
6) Transport przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest dostarczać samochodami samowyładowczymi mogącymi przewieźć jednorazowo około 30 ton kruszywa (tzw. patelnie).
4.4. Kruszywo musi spełniać wymagania normy PN-EN 13242, UWAGA: dostarczana docelowo mieszanka kruszyw danej frakcji nie może być nadmiernie zagliniona - musi charakteryzować się właściwym udziałem frakcji pylastej. Każda mieszanka powinna odpowiadać właściwym wymaganiom WWiORB nr D-04.04.02 określonym dla podbudowy zasadniczej (Załącznik nr 7 do SWZ). Wymagania dla mieszanki kruszywa powinny być potwierdzone zaświadczeniem wydanym przez podmiot uprawniony do kontroli jakości.
4.5. Rozwiązania równoważne.
W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29772,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39272,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29772,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. „CAREX” GRZEGORZ DOMAGAŁA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6571020039
7.3.3) Ulica: UL. CHĘCIŃSKA 353
7.3.4) Miejscowość: BRZEZINY
7.3.5) Kod pocztowy: 26-026
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29772,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |