Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00620668
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00620668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-28 08:49
Lokalizacja
Kolno, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a038aae6-6e30-4316-b08c-29387306c40c
Identyfikator
2910054005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

4 przyznane

KATARZYNA FILIPKOWSKAKolno, PL
KATARZYNA FILIPKOWSKAKolno, PL
MIECZYSŁAW BAGIŃSKIStawiski, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00620668 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672596

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 48

1.5.2.) Miejscowość: Kolno

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 862782916

1.5.8.) Numer faksu: 862782916

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiatkolno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkolno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a038aae6-6e30-4316-b08c-29387306c40c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a038aae6-6e30-4316-b08c-29387306c40c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018761/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług na terenie powiatu kolneńskiego pn.: „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025”
2. Zamówienie podzielone jest na cztery zadania:
ZADANIE NR 1 (Część nr 1):
Wykaz dróg do utrzymania w zakresie odśnieżania i zwalczania śliskości:
Dr. nr 1830B Stawiski – Jurzec Wł. – Kossaki – Jedwabne
Dr. nr 1821B Stawiski (ul. Polowa) – Rogale – Sokoły – Romany – Wilamowo – Słucz
Dr. nr 1827B Ławsk – Gnatowo – Kurkowo – Romany
Dr. nr 1829B Romany do dr. Nr 648
Dr. nr 1831B Lisy – Rostki do dr. 1830B
Dr. nr 1832B Rostki – Mieczki – Sucholaszczki
Dr. nr 1855B Kobylin – Wysokie Wielkie – Rogienice Piaseczne do dr. Nr 1895 B
Dr. nr 1856B Poryte Szlacheckie – Hipolitowo – Budy Poryckie – Budy Stawiskie do dr. nr 61
Dr. nr 1857B Budy Poryckie – Ignacewo – Zaborowo – Karwowo do dr. Nr 61
Dr. nr 1858B Poryte Wł. – Rudka – Dzierzbia do dr. Nr 647
Dr. nr 1863B Kuczyny – Barżykowo
długość dróg objętych usługą – 51,075 km

ZAKŁADANA ILOŚĆ PRACY:
ZAKRES PODSTWOWY:
Zestawienie rodzaju usług oraz ich planowana ilość do wykonania w ramach zamówienia
podstawowego:
• Odśnieżania dróg – do 200 godz.
• Zwalczania śliskości – piaskarką – do 200 godz.
Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych.

Wykaz dróg wyznaczonych do posypywania i odśnieżania dla każdego z zadań zawiera (plan operacyjny – zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Kolneńskiego) załącznik nr 6 do SWZ.

UWAGA!
Sieć dróg objętych zimowym utrzymaniem może ulec zmianie w przypadku przejęcia lub przekazania drogi (odcinka drogi) w wyniku procedur administracyjnych przekazywania dróg pomiędzy Zarządcami bądź na skutek zawartych porozumień (umów) w sprawie zimowego utrzymania dróg lub oddania do użytkowania nowego odcinka drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 113998,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług na terenie powiatu kolneńskiego pn.: „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025”
2. Zamówienie podzielone jest na cztery zadania:
ZADANIE NR 2 (Część nr 2):
Wykaz dróg do utrzymania w zakresie odśnieżania:
Dr. nr 1828B Węzeł Grabowo – Świdry – Gnatowo – Siwki – Wilamowo
Dr. nr 1870B Grabowo – Golanki – Żebrki – Surały – Brzeźno – Niedźwiadna
Dr. nr 1871B Surały do dr. nr 61
Dr. nr 1862B Grabowo – Konopki Monety do dr. nr 61
Dr. nr 1867B Grabowo – Guty Stare
Dr. nr 1872B Przyborowo – Marki do dr. Nr 1870 B
Dr. nr 1868B Grabowo – Przyborowo – Andrychy – Chełchy – Milewo do dr. Nr 1869 B
długość dróg objętych usługą – 37,8 km

ZAKŁADANA ILOŚĆ PRACY:
ZAKRES PODSTWOWY:
Zestawienie rodzaju usług oraz ich planowana ilość do wykonania w ramach zamówienia
podstawowego:
• Odśnieżania dróg – do 200 godz.
Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych.

Wykaz dróg wyznaczonych do posypywania i odśnieżania dla każdego z zadań zawiera (plan operacyjny – zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Kolneńskiego) załącznik nr 6 do SWZ.

UWAGA!
Sieć dróg objętych zimowym utrzymaniem może ulec zmianie w przypadku przejęcia lub przekazania drogi (odcinka drogi) w wyniku procedur administracyjnych przekazywania dróg pomiędzy Zarządcami bądź na skutek zawartych porozumień (umów) w sprawie zimowego utrzymania dróg lub oddania do użytkowania nowego odcinka drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 56486,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług na terenie powiatu kolneńskiego pn.: „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025”
2. Zamówienie podzielone jest na cztery zadania:
ZADANIE NR 3 (Część nr 3):
Wykaz dróg do utrzymania w zakresie odśnieżania i zrywania naboju lodowego:
Dr. nr 1860B Rudka – Zaskrodzie – Wścieklice do dr. nr 647
Dr. nr 1878B Lachowo – Danowo – Filipki Wielkie – Filipki Małe
Dr. nr 1879B Wincenta – Górskie – Lachowo
Dr. nr 1880B Kolno (ul. Konopnickiej) – Górskie
Dr. nr 1881B Bialiki – Wykowo – Brzozowo – Nowe Brzózki
Dr. nr 1887B Ksebki – gr. woj. – Piątkowizna
Dr. nr 1864B Wiszowate – Skroda Wielka – Skroda Mała do dr. Nr 647
Dr. nr 1865B Koziki – Olszyny do dr. Nr 647
Dr. nr 1876B Kumelsk – Kowalewo
Dr. nr 1877B Kumelsk – Truszki – Glinki do dr. nr 1869B
Dr. nr 1882B Żebry – Okurowo – Brzózki
Dr. nr 1883B Czerwone – Kozioł – Łacha – Zimna – Leman – Ksebki – Cieloszka do dr. nr 647
Dr. nr 1891B Kolno – Janowo – Łosewo – Niksowizna – Piasutno Żelazne – Dobrylas
Dr. nr 1869B Szczuczyn – Niedźwiadna – Kurki–Milewo –Kumelsk – Lachowo – Gromadzyn St.– dr. 647
Dr. nr 1861B Świdry – Grabowo – Wiszowate – Rydzewo Świątki – Tyszki Łabno dr. nr 647
Dr. nr 1885B Dr. nr 647 – Nowa Ruda
Dr. nr 1886B Od dr. nr 1883B – Wanacja
długość dróg objętych usługą – 145,339 km

ZAKŁADANA ILOŚĆ PRACY:
ZAKRES PODSTWOWY:
Zestawienie rodzaju usług oraz ich planowana ilość do wykonania w ramach zamówienia
podstawowego:
• Odśnieżania dróg – do 200 godz.
• Odśnieżanie poboczy oraz zrywanie naboju lodowego – 100 godz.
Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych.

Wykaz dróg wyznaczonych do posypywania i odśnieżania dla każdego z zadań zawiera (plan operacyjny – zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Kolneńskiego) załącznik nr 6 do SWZ.

UWAGA!
Sieć dróg objętych zimowym utrzymaniem może ulec zmianie w przypadku przejęcia lub przekazania drogi (odcinka drogi) w wyniku procedur administracyjnych przekazywania dróg pomiędzy Zarządcami bądź na skutek zawartych porozumień (umów) w sprawie zimowego utrzymania dróg lub oddania do użytkowania nowego odcinka drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 84729,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług na terenie powiatu kolneńskiego pn.: „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025”
2. Zamówienie podzielone jest na cztery zadania:
ZADANIE NR 4 (Część nr 4):
Wykaz dróg do utrzymania w zakresie odśnieżania i zwalczania śliskości:
Dr. nr 1898B Od dr. nr 63 – Mały Płock – Mściwuje – Kąty
Dr. nr 1900B Piątnica Poduchowna – Czarnocin – Penza – Nagórki – Chludnie – Kupnina – Serwatki
Dr. nr 1901B Mały Płock – Popki – Chludnie
Dr. nr 1888B Turośl – Krusza – Charubin
Dr. nr 1889B Turośl – Cieciory – Poredy – Dobrylas – Dębniki
Dr. nr 1890B Od dr. nr 647 – Kolimagi – Gietki – Piasutno – dr. 1891 B
Dr. nr 1892B Od dr. nr 648 – Rudka Skroda
Dr. nr 1894B Od dr. nr 63 – Rakowo Stare – Wygrane – Kozłówka – Mały Płock – Budy Żelazne – Józefowo
Dr. nr 1895B Rogienice Wielkie – Rogienice Wypychy – Kołaki W. – Mały Płock
Dr. nr 1896B Od dr. nr 1891B – Ruda Skroda – do dr. nr 648
Dr. nr 1897B Rogienice Wielkie – Górki
Dr. nr 1899B Mściwuje – Cwaliny Małe
Dr. nr 1902B Rogienice Wielkie – Waśki
Dr. nr 1903B Rogienice Wielkie – Murawy – Kisielnica

długość dróg objętych usługą – 74,49 km

ZAKŁADANA ILOŚĆ PRACY:
ZAKRES PODSTWOWY:
Zestawienie rodzaju usług oraz ich planowana ilość do wykonania w ramach zamówienia podstawowego:
• Odśnieżania dróg – do 200 godz.
Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych.

Wykaz dróg wyznaczonych do posypywania i odśnieżania dla każdego z zadań zawiera (plan operacyjny – zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Kolneńskiego) załącznik nr 6 do SWZ.

UWAGA!
Sieć dróg objętych zimowym utrzymaniem może ulec zmianie w przypadku przejęcia lub przekazania drogi (odcinka drogi) w wyniku procedur administracyjnych przekazywania dróg pomiędzy Zarządcami bądź na skutek zawartych porozumień (umów) w sprawie zimowego utrzymania dróg lub oddania do użytkowania nowego odcinka drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 56486,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa Katarzyna Filipkowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 200364687

7.3.3) Ulica: ul. Witosa 21/40

7.3.4) Miejscowość: Kolno

7.3.5) Kod pocztowy: 18-500

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56376,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56376,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56376,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa Katarzyna Filipkowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 200364687

7.3.3) Ulica: ul. Witosa 21/40

7.3.4) Miejscowość: Kolno

7.3.5) Kod pocztowy: 18-500

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56376,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56160,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58320,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56160,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAREK Mieczysław Bagiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 451094144

7.3.3) Ulica: 550-lecia Stawisk 10A

7.3.4) Miejscowość: Stawiski

7.3.5) Kod pocztowy: 18-520

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56160,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi