Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę oświetlenia ulicznego w ramach zadania pn.: „Wykonanie projektu oświetlenia ulicy bocznej (bez nazwy) od ul. Źródlanej"
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00620718
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00620718/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-28 09:02
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f78e53dc-63e6-48ed-9c82-cfc0a93e42f0
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00620718 z dnia 2024-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę oświetlenia ulicznego w ramach zadania pn.: „Wykonanie projektu oświetlenia ulicy bocznej (bez nazwy) od ul. Źródlanej"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 146883100
1.5.8.) Numer faksu: +48 146883115
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.piwowarczyk@zdik.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f78e53dc-63e6-48ed-9c82-cfc0a93e42f01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę oświetlenia ulicznego w ramach zadania pn.: „Wykonanie projektu oświetlenia ulicy bocznej (bez nazwy) od ul. Źródlanej"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f78e53dc-63e6-48ed-9c82-cfc0a93e42f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620718
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033706/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Wykonanie projektu oświetlenia ulicy bocznej (bez nazwy) od ul. Źródlanej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571508
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 22000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę i wykonania robót budowlanych, w tym:
1) Wykonanie aktualnej mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych w skali 1:500.
2) Opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i projektów techniczno-wykonawczych) niezbędnych do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę i realizacji robót budowlanych:
a) budowa oświetlenia ulicy bocznej (bez nazwy) od ul. Źródlanej,
b) budowa kanału technicznego,
c) zabezpieczenie, przełożenie, przebudowa urządzeń infrastruktury technicznej podziemnej i nadziemnej, wynikająca z uzyskanych warunków technicznych od ich użytkowników,
3) Sporządzenie opinii geotechnicznej w celu udokumentowania warunków gruntowo-wodnych wraz z wykonaniem badań geologicznych, w zakresie niezbędnym do prawidłowego opracowania dokumentacji oraz innych wg potrzeb narzuconych na etapie uzgodnień oraz opiniowania projektu.
4) Pozyskanie warunków technicznych od gestorów sieci.
5) Uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami dokumentów typu: decyzje, pozwolenia, zgody, uzgodnienia, opinie, sprawozdania itp., które są niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.
6) Wykonanie inwentaryzacji zieleni.
7) Wykonanie przedmiaru robót.
8) Wykonanie kosztorysu inwestorskiego.
9) Wykonanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
10) Uzgodnienie niezbędnych branż w Zarządzie Dróg i Komunikacji w Tarnowie oraz u pozostałych gestorów właściwych sieci.
11) Aktualizację – w razie potrzeby, kosztorysów inwestorskich w okresie 4 lat od daty ich wykonania.
12) Przygotowanie dokumentacji prawnej, sporządzenie oraz złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę we właściwym organie administracji architektoniczno-budowlanej ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami.
Pełny zakres zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14758,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15123,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14758,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EL-MAG2 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 8722427315
7.3.3) Ulica: ul. Do Huty
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14758,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wymagany termin wykonania zamówienia: 11 tygodni od dnia podpisania umowy (77 dni).| 2024-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |