Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę posiadanego systemu radiologicznego RIS/PACS Alteris II o moduł integracyjny z Platformą Usług Inteligentnych (PUI CeZ) – vol 2
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 398443-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-06-10
- Wartość
- 330 000 PLN
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5783104467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rozbudowy oprogramowania
Wykonawcy
1 przyznane
ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL · lot LOT-0001
330 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.