NZP.271.42.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługę 36 miesięcznej pogwarancyjnej obsługi serwisowej dla Tomografu Komputerowego, typ: Somatom.go.SIM o numerze seryjnym: 128362 dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 409148-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-06-15
- Wartość
- 1 040 976 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego
Wykonawcy
1 przyznane
SIEMENS HEALTHCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0004
1 040 976 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.