Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na realizację kompleksowej usługi w zakresie Security Operations Center (SOC) oraz odmiejscowienia kopii zapasowych w modelu usługowym chmury obliczeniowej (IaaS) dla Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu-vol 2
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 410728-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-06-16
- Wartość
- 534 600 PLN
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5783104467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie oprogramowania
Wykonawcy
1 przyznane
EXEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot LOT-0001
534 600 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.