Przetarg nieograniczony PN/13S/02/2026/KPO na dostawę wieży histeroskopowej dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. XV
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 412876-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-06-16
- Wartość
- 510 840 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0001
510 840 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.