Przetarg nieograniczony PN/06DzOL/03/2026 dostawy odczynników wraz z dzierżawą analizatora do koagulologii
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 413396-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-06-16
- Wartość
- 512 314,92 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
AnalizatoryOdczynniki i środki kontrastoweOdczynniki do badania krwiOdczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
1 przyznane
WERFEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot LOT-0001
512 314,92 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.