Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostawie posiłków do Żłobka Gminnego w Dobroszycach przy ul. Wiosennej 11, 56-410 Dobroszyce, w roku 2025

ŻŁOBEK GMINNY W DOBROSZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00621108
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00621108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-28 10:12
Lokalizacja
Dobroszyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9670724-df73-4e56-991a-7f99958cf882
Identyfikator
9112044881
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

ADA KRZESIŃSKAOLEŚNICA, PL · lot 0
216 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00621108 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostawie posiłków do Żłobka Gminnego w Dobroszycach przy ul. Wiosennej 11, 56-410 Dobroszyce, w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŻŁOBEK GMINNY W DOBROSZYCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523109284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiosenna 11

1.5.2.) Miejscowość: Dobroszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-410

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zlobekdobroszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zlobekdobroszyce.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9670724-df73-4e56-991a-7f99958cf882

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostawie posiłków do Żłobka Gminnego w Dobroszycach przy ul. Wiosennej 11, 56-410 Dobroszyce, w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9670724-df73-4e56-991a-7f99958cf882

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586905

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ŻG.26.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn: „Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostawie posiłków do Żłobka Gminnego w Dobroszycach przy ul. Wiosennej 11, 56-410 Dobroszyce, w roku 2025”
2. Przedmiotem zamówienia jest:
Świadczenie usługi przygotowania i dostawy posiłków dla 52 dzieci (ilość szacunkowa dzienna), w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat, do Żłobka Gminnego w Dobroszycach przy ul. Wiosennej 11, 56-410 Dobroszyce. Zamówienie obejmuje przygotowanie i dostarczenie: śniadania, II śniadania, dwudaniowego obiadu i podwieczorku wraz z napojami, odbioru resztek po posiłku oraz zaopatrzenia w naczynia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SMACZEK – Usługi Cateringowe Ada Krzesińska, Sokołowice 100D, 56-400 Oleśnica

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9112023100

7.3.4) Miejscowość: OLEŚNICA

7.3.5) Kod pocztowy: 56-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi