Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Kuratorium Oświaty w Katowicach
KURATORIUM OŚWIATY W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00621344
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00621344/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-28 11:00
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0caac6b6-81e1-4222-ade1-d858a3677d64
- Identyfikator
- 9542246601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00621344 z dnia 2024-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Kuratorium Oświaty w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KURATORIUM OŚWIATY W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006473113
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców 41 a
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-024
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 6063033
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kuratorium.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kuratorium.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0caac6b6-81e1-4222-ade1-d858a3677d641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zadania i kompetencje w zakresie oświaty
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Kuratorium Oświaty w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0caac6b6-81e1-4222-ade1-d858a3677d64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621344
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00229737/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Kuratorium Oświaty w Katowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590048
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA-PO.272.1.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Kuratorium Oświaty w Katowicach wyprodukowanego w 2024 r. Szczegółowe wymagania zostały opisane w rozdz. IV SWZ oraz w zał. nr 1 do SWZ - Specyfikacja techniczna pojazdu
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne - do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 20 listopada 2024 r. do godziny 11.00 nie została złożona żadna oferta.| 2024-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |