Kompleksowa usługa transportu lądowego eksponatów ze Lwowa (Ukraina) do siedziby Muzeum Narodowego w Lublinie, wraz z czynnościami towarzyszącym
Muzeum Narodowe w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00621517
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00621517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-28 11:44
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbcb9aa2-a85f-4066-88dc-f5f4f5a800c0
- Identyfikator
- 9462700771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00621517 z dnia 2024-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa transportu lądowego eksponatów ze Lwowa (Ukraina) do siedziby Muzeum Narodowego w Lublinie, wraz z czynnościami towarzyszącym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387167680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mnwl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mnwl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbcb9aa2-a85f-4066-88dc-f5f4f5a800c01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa usługa transportu lądowego eksponatów ze Lwowa (Ukraina) do siedziby Muzeum Narodowego w Lublinie, wraz z czynnościami towarzyszącym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbcb9aa2-a85f-4066-88dc-f5f4f5a800c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00567234/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Transport zewnętrzny, w tym przewóz dzieł sztuki.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560965
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ADM-ZP.26.1.12.2024.PW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 251236,36 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92276,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa transportu lądowego eksponatów ze Lwowa (Ukraina) do siedziby Muzeum Narodowego w Lublinie wraz z czynnościami towarzyszącymi.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności:
2.1. Przywóz obiektów do Muzeum Narodowego w Lublinie, obejmujący:
2.1.1. pakowanie obiektów we Lwowie, Ukraina, pod adresem plac Rynek 6, 79008, Lwów, Ukraina;
2.1.2. transport lądowy do siedziby Zamawiającego;
2.1.3. wyładunek w siedzibie Zamawiającego (parter/1 piętro) i rozpakowanie obiektów.
2.2. Organizacja transportu: wszystkie czynności związane z pakowaniem, załadunkiem i transportami odbędą się w uzgodnieniu i we współpracy z Wydającym obiekty oraz z Koordynatorem z ramienia Zamawiającego: Wykonawca przed rozpoczęciem usługi potwierdzi sposób pakowania obiektów – zapakowanie obiektu nastąpi zgodnie ze wskazówkami Zamawiającego, ustali szczegółowe miejsca i daty odbiorów – plan transportu zostanie opracowany we współpracy z Koordynatorem z ramienia Zamawiającego.
2.3. Organizacja wszystkich wymaganych prawem formalności wywozowych, przywozowych, eksportowych, importowych, licencji, procedur celnych, formalności podatkowych, w związku z wywozem oraz przywozem dzieł sztuki z zagranicy wraz z pokryciem wszelkich kosztów z nimi związanych.
3. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznikiem nr 1, z uwzględnieniem zapisów SWZ oraz projektowanymi postanowieniami wzoru umowy stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MONO Marcin Zieliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 712 290 95 60
7.3.3) Ulica: Dominów 136
7.3.4) Miejscowość: Mełgiew
7.3.5) Kod pocztowy: 21-007
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-138.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |