Usługa przeprowadzenia badania pn. „Sztuczna inteligencja, jako mechanizm tworzenia zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje pracowników w woj. mazowieckim -perspektywa średnio- i długookresowa.”
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00621534
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00621534/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-28 11:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c5f580f-fd3c-49a3-979d-6dbe976621c2
- Identyfikator
- 5272262656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00621534 z dnia 2024-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przeprowadzenia badania pn. „Sztuczna inteligencja, jako mechanizm tworzenia zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje pracowników w woj. mazowieckim -perspektywa średnio- i długookresowa.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016362050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Chłodna 52
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-872
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 578 44 00
1.5.8.) Numer faksu: 22 578 44 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup.mazowsze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupwarszawa.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wupwarszawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa przeprowadzenia badania pn. „Sztuczna inteligencja, jako mechanizm tworzenia zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje pracowników w woj. mazowieckim -perspektywa średnio- i długookresowa.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c5f580f-fd3c-49a3-979d-6dbe976621c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.261.216.2024.NU
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa w zakresie przeprowadzenia badania pt. Sztuczna inteligencja , jako mechanizm tworzenia zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje pracowników w województwie mazowieckim - perspektywa średnio- i długookresowa.
Badanie realizowane jest w celu rozpoznania (diagnozy) roli sztucznej inteligencji, jako mechanizmu biorącego udział w tworzeniu nowych oraz zastępowaniu istniejących miejsc pracy. Zadanie badawcze/analityczne polegać będzie na określeniu związku pomiędzy etapami rozwoju sztucznej inteligencji a zapotrzebowaniem na kompetencje i kwalifikacje pracowników w województwie mazowieckim ze szczególnym uwzględnieniem branż, które w dokumentach strategicznych oraz diagnostycznych zostały określone, jako kluczowe w regionie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79310000-0 - Usługi badania rynku
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79315000-5 - Usługi badań społecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135115,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180000,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4CF sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252542950,
7.3.3) Ulica: Plac Trzech Krzyży 10/14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-499
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |