Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2024 r. obejmująca drogi Rejonu 1 oraz Rejonu 2.

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00621784
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00621784/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-28 12:24
Lokalizacja
Batowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-644233f8-c78a-4d38-87c6-acf2b4f0792e
Identyfikator
6772084980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW KEMONAJerzmanowice, PL · lot 0
678 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00621784 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2024 r. obejmująca drogi Rejonu 1 oraz Rejonu 2.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106

1.5.2.) Miejscowość: Batowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-644233f8-c78a-4d38-87c6-acf2b4f0792e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2024 r. obejmująca drogi Rejonu 1 oraz Rejonu 2.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-644233f8-c78a-4d38-87c6-acf2b4f0792e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621784

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094279/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2024 r. z podziałem na 4 Zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Tryb zamówienia z wolnej ręki zastosowano na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ niniejsze zamówienie było przewidziane w SWZ oraz ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego nr ZP/261/ 5 /24 - Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2024 r. z podziałem na zadania, jest zgodne z jego przedmiotem, jest udzielane w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu dostawcy oraz stanowi zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych prac.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-32e1418c-b066-11ee-a06e-7a3efa199397

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/64/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2024 r. w zakresie przedstawionym w tabeli elementów rozliczeniowych – zał. nr 1 do zaproszenia, obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne oraz drogi Rejonu II na terenie gmin: Krzeszowice, Liszki, Zabierzów.
2. Zakres robót obejmuje: roboty ziemne, roboty rozbiórkowe, ścinanie i profilowanie poboczy, usuwanie namulisk, czyszczenie przepustów i innych elementów odwodnienia, oraz inne roboty modernizacyjne określone w tabeli elementów rozliczeniowych.
3. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w tabeli elementów rozliczeniowych oraz w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (ST) do zamówienia podstawowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE JAROSŁAW KEMONA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357127178

7.3.3) Ulica: SĄSPÓW 199A

7.3.4) Miejscowość: Jerzmanowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-048

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 678000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane