Przetarg nieograniczony PN/69SM/12/2025 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Zadania 106-120
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 447418-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-06-30
- Wartość
- 201 468,3 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneUrządzenia do terapii gazowej i oddechowejRóżne urządzenia i produkty medyczne
Wykonawcy
15 przyznanych
'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL · lot LOT-0001
2844,07 PLNTORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0001
2844,07 PLN'ROVERS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL · lot LOT-0002
37 020,24 PLN"BILLMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot LOT-0003
4158 PLNCENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa · lot LOT-0004
13 380,51 PLNKROBAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0005
3240 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0006
574,56 PLNSOLVENTUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0007
44 884,8 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0008
90,68 PLNVYGON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0009
702 PLNJOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0010
55 134 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0011
1488,24 PLNBOWA INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASuchy Las, PL · lot LOT-0012
28 479,6 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0013
1285,2 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0014
8186,4 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.