Budowa placu zabaw na ul. Miodowej

Miasto Gorzów Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00621936
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00621936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-28 12:50
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34e0bc22-8de7-42b7-afcb-eba74a40e615
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie różnych nawierzchniWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00621936 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw na ul. Miodowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw na ul. Miodowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34e0bc22-8de7-42b7-afcb-eba74a40e615

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053790/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Budowa placu zabaw na ul. Miodowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522858

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.42.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw na ul. Miodowej w Gorzowie Wlkp. na dz. nr ewid. 888/2, obręb Wawrów.
1) Zakres prac obejmuje między innymi:
a) Usunięcie istniejącej nawierzchni trawiastej
b) Przygotowanie nawierzchni bezpiecznej
c) Przygotowanie nawierzchni trawiastej z siewu
d) Wykonanie fundamentowania urządzeń oraz elementów małej architektury
e) Wykonanie dojścia utwardzonego z nawierzchni mineralnej
f) Wykonanie ogrodzenia placu zabaw
g) Prace wykończeniowe i porządkowe
2) Wykaz urządzeń zabawowych i elementów małej architektury:
a) Tablica informacyjna – regulamin placu zabaw + logo Budżetu Obywatelskiego 1 szt.
b) Pojemnik na odpady – przeznaczony do selektywnej zbiórki odpadów 1 szt.
c) Pojemnik na odpady – przeznaczony na odpady zmieszane 1 szt.
d) Ławka 2 szt.
e) Huśtawka ważka 1 szt.
f) Zestaw ze zjeżdżalnią 1 szt.
g) Huśtawka dwustanowiskowa 1 szt.
h) Sześcian gimnastyczny 1 szt.
i) Ogrodzenie z furtką.
3) W stosunku do dostaw wchodzących w skład zamówienia, Zamawiający wymaga, aby:
- oferowane materiały w swoich formach i kształtach odpowiadały wymaganiom określonym w dokumentacji projektowej i zapisach SWZ.
4) Warunki wymagane od Wykonawców:
a) Uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń oraz uzgodnień wymaganych w trakcie realizacji budowy.
b) Prowadzenie dokumentacji budowy wynikającej z obowiązujących przepisów.
c) Jeśli przeprowadzenie całości robót objętych zakresem wymagać będzie wykonania projektów pomocniczych i uszczegóławiających, Wykonawca opracuje je we własnym zakresie i na własny koszt, uzyskując niezbędne uzgodnienia i decyzje.
d) Wykonawca udzieli na zrealizowany przedmiot zamówienia gwarancji zgodnie z ofertą
i usunie wszystkie zauważone w tym okresie wady i usterki w terminie uzgodnionym przez Zamawiającego.
5) Wykonawca zobowiązany będzie przed rozpoczęciem prac dokonać przeglądu terenu pod kątem możliwości występowania siedlisk dziko występujących gatunków zwierząt, w tym przede wszystkim jeży i ptaków. W celu zdiagnozowania ewentualnego występowania siedlisk jeży (szczególnie w okresie od września do kwietnia) należy przed rozpoczęciem prac, ręcznie odchylić gęste zarośla i miejsca wokół płożących krzewów, by sprawdzić czy nie śpią tam jeże duże i małe (w przypadku stwierdzenia występowania takich siedlisk, prac nie należy rozpoczynać a fakt ten należy zgłosić do Zamawiającego. Jeśli siedliska wyżej wskazanych zwierząt nie zostaną ujawnione, prace należy rozpocząć i prowadzić z zachowaniem należytej ostrożności. W przypadku odsłonięcia i stwierdzenia, podczas prowadzonych prac, występowania siedlisk zwierząt, prace należy niezwłocznie przerwać, a fakt ten należy zgłosić do Zamawiającego).
6) Przez cały okres trwania umowy, również w przypadku jakiejkolwiek konieczności czasowego przerwania robót, Wykonawca zabezpieczy i będzie dozorował plac budowy i poniesie wszystkie związane z tym koszty.
7) Zakres prac określa w szczególności:
a) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
b) Projekt Zagospodarowania Terenu pn. „Budowa obiektów małej architektury dla potrzeb budowy placu zabaw w ramach zadań realizowanych ze środków budżetu obywatelskiego”,
Uwaga:
Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności.
W przypadku wystąpienia w Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia nazw materiałów i przyjętej technologii należy je rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. Oznacza to, że Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych dla zastosowanych materiałów i urządzeń, z zachowaniem ich wymogów w zakresie jakości.
W przypadku przywołania w Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Zamówienie należy wykonać zgodnie z niniejszą Instrukcją dla Wykonawców, zapisami Projektu Umowy oraz pozostałą Dokumentacją stanowiącą integralną część SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane