Modernizacja pomieszczeń przychodni celem Utworzenia Działu Rehabilitacji w Niedźwiadzie – 3 zadania
Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00621945
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00621945/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-28 12:51
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb2a6a3f-34ea-414c-9691-ef3ae8535ebf
- Identyfikator
- 8181429388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00621945 z dnia 2024-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń przychodni celem Utworzenia Działu Rehabilitacji w Niedźwiadzie – 3 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692118
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54
1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zozropczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozropczyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb2a6a3f-34ea-414c-9691-ef3ae8535ebf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń przychodni celem Utworzenia Działu Rehabilitacji w Niedźwiadzie – 3 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb2a6a3f-34ea-414c-9691-ef3ae8535ebf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621945
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020837/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja pomieszczeń przychodni celem Utworzenia Działu Rehabilitacji w Niedźwiadzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592994
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zn_2024_25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń przychodni celem Utworzenia Działu Rehabilitacji w Niedźwiadzie.Zadanie 1: Roboty budowlane - Wykonanie modernizacji korytarza (pom. 1), łazienek (pom. 4 i 5) polegającej na wymianie posadzki, drzwi, szpachlowaniu i malowaniu ścian, wykonaniu sufitów podwieszanych, montażu sanitariatów, pokrycie płytkami ścian w łazienkach oraz wykonanie wyburzeń w pomieszczeniach 10 i 8 oraz wykonanie ścianki działowej pomiędzy pomieszczeniem nr 9 i 10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
4.5.5.) Wartość części: 150000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń przychodni celem Utworzenia Działu Rehabilitacji w Niedźwiadzie.Zadanie 2: Roboty elektryczne - modernizacja rozdzielni, wykonanie nowych zabezpieczeń, połączeń wyrównawczych, opraw oświetleniowych, łączników, gniazdek wtyczkowych, zestawu gniazdek komputerowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 45000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń przychodni celem Utworzenia Działu Rehabilitacji w Niedźwiadzie.Zadanie 3: Roboty sanitarne - wymiana grzejników, montaż zaworów termostatycznych oraz odcinających, wymiana poziomów, przerobienie pionów, wymiana umywalek, przerobienie podejść wody z baterii ściennych na stojące
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po ogłoszeniu postępowania Zamawiający uzyskał informację o możliwości uzyskania dofinansowania na realizację zadania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Warunkiem otrzymania tego dofinansowania jest jednak przesunięcie realizacji projektu na rok 2025, co pozostaje poza harmonogramem planowanym pierwotnie w ramach niniejszego postępowania.
Prowadzenie postępowania w obecnym terminie, bez uwzględnienia potencjalnych korzyści wynikających z uzyskania dofinansowania, byłoby niezgodne z interesem publicznym. Zdecydowanie bardziej racjonalne jest przesunięcie realizacji inwestycji na termin umożliwiający pozyskanie środków zewnętrznych, co przełoży się na oszczędności i poprawę efektywności wydatkowania funduszy.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po ogłoszeniu postępowania Zamawiający uzyskał informację o możliwości uzyskania dofinansowania na realizację zadania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Warunkiem otrzymania tego dofinansowania jest jednak przesunięcie realizacji projektu na rok 2025, co pozostaje poza harmonogramem planowanym pierwotnie w ramach niniejszego postępowania.
Prowadzenie postępowania w obecnym terminie, bez uwzględnienia potencjalnych korzyści wynikających z uzyskania dofinansowania, byłoby niezgodne z interesem publicznym. Zdecydowanie bardziej racjonalne jest przesunięcie realizacji inwestycji na termin umożliwiający pozyskanie środków zewnętrznych, co przełoży się na oszczędności i poprawę efektywności wydatkowania funduszy.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po ogłoszeniu postępowania Zamawiający uzyskał informację o możliwości uzyskania dofinansowania na realizację zadania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Warunkiem otrzymania tego dofinansowania jest jednak przesunięcie realizacji projektu na rok 2025, co pozostaje poza harmonogramem planowanym pierwotnie w ramach niniejszego postępowania.
Prowadzenie postępowania w obecnym terminie, bez uwzględnienia potencjalnych korzyści wynikających z uzyskania dofinansowania, byłoby niezgodne z interesem publicznym. Zdecydowanie bardziej racjonalne jest przesunięcie realizacji inwestycji na termin umożliwiający pozyskanie środków zewnętrznych, co przełoży się na oszczędności i poprawę efektywności wydatkowania funduszy.
| 2024-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |