Przebudowa, termomodernizacja oraz remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierżążnie.

URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00622251
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00622251/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-28 13:38
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66734f32-048d-40fe-aee0-708647f153da
Identyfikator
5890010583
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty muroweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

'MAJKOWSKI - BAU' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKościerzyna, PL · lot 0
1 665 690,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00622251 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, termomodernizacja oraz remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierżążnie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/988074

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa, termomodernizacja oraz remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierżążnie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66734f32-048d-40fe-aee0-708647f153da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622251

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049985/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa OSP w Dzierżążnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538798

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową, termomodernizacją oraz remontem budynku Ochotniczej Straży Pożarnej zlokalizowanego w Dzierżążnie .
2. Zakres prac dla całego przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie między innymi:
1) Roboty rozbiórkowe:
a) stropodach,
b) ściany zewnętrzne – wg rysunków wyburzeń,
c) ściany wewnętrzne – wg. rysunków wyburzeń,
d) sufity,
e) stolarka okienna i drzwiowa
f) posadzki,
2) Roboty budowlane:
a) zamurowania otworów okiennych i drzwiowych,
b) wykucia otworów okiennych i drzwiowych z montażem nadproży,
c) wznoszenie nowych ścian wewnętrznych,
d) izolacja fundamentów,
e) izolacja termiczna, wymiana pokrycia i opierzenia istniejącego stropodachu,
f) izolacja akustyczna stropu nad parterem,
g) izolacja termiczna i hydroizolacja posadzki na gruncie
h) posadzki,
i) montaż stolarki okiennej
j) montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
k) roboty elewacyjne wraz z termomodernizacją,
l) roboty wykończeniowe wewnętrzne,
m) wyposażenie
3) Roboty instalacyjne:
a) instalacje elektryczne:
• rozdzielnice elektryczne,
• instalacja odgromowa, uziemienie,
• instalacja oświetlenia,
• okablowanie,
• instalacja zasilania urządzeń ogrzewania i wentylacji,
• instalacja wyrównawcza,
• instalacja gniazd wtykowych,
• instalacja antenowa
b) instalacje sanitarne:
• zewnętrzna instalację gazowa
• technologia kotłowni gazowej
• wewnętrzna instalacja gazowa
• wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej
• wewnętrzna instalacja wodociągowa
• instalacja centralnego ogrzewania
• instalacja wentylacji,
• instalacja odsysania spalin
• wyposażenie sanitarne
4) Zagospodarowanie terenu: zieleń niska
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w dokumentacji projektowej oraz STWiOR (załącznikach nr 8 do SWZ). Załączony przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy do obliczania ceny oferty;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262520-2 - Roboty murowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1665690,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2190000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1665690,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAJKOWSKI – BAU SP. Z O.O

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5910004598

7.3.3) Ulica: ul. Asnyka 22

7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 83-400

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1665690,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wymagany przez Zamawiającego termin wykonania w całości przedmiotu zamówienia: w terminie 11 miesięcy licząc od dnia zawarcia niniejszej umowy, tj. do dnia 28.10.2025 r.
2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane