Wykonanie w latach 2024 – 2027 przeglądów biernych zabezpieczeń ppoż. oraz rocznych przeglądów systemów ppoż. w budynku przy ul. Smardzewskiej 16 i w Jarocinie os. Rzeczypospolitej 9.

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00622404
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00622404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-28 14:02
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9a062c0-c58b-4b55-94f5-e4d87ab3166b
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Alarmy przeciwpożaroweUsługi nadzoru i kontroliUsługi kontroli technicznejSystemy alarmowe

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SZABELAPoznań, PL · lot 0
22 267,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00622404 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie w latach 2024 – 2027 przeglądów biernych zabezpieczeń ppoż. oraz rocznych przeglądów systemów ppoż. w budynku przy ul. Smardzewskiej 16 i w Jarocinie os. Rzeczypospolitej 9.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 61 660 67 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.po@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie w latach 2024 – 2027 przeglądów biernych zabezpieczeń ppoż. oraz rocznych przeglądów systemów ppoż. w budynku przy ul. Smardzewskiej 16 i w Jarocinie os. Rzeczypospolitej 9.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9a062c0-c58b-4b55-94f5-e4d87ab3166b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00570535/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.118 Przegląd biernych zabezpieczeń ppoż. oraz – roczny przegląd systemów ppoż. w budynku przy ul. Smardzewskiej 16 oraz w Jarocinie os. Rzeczypospolitej 9

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564852

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-OP.2616.429.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 590976,02 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 26730,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2024 – 2027 przeglądów biernych zabezpieczeń ppoż. oraz rocznych przeglądów systemów ppoż. w budynku przy ul. Smardzewskiej 16 i w Jarocinie os. Rzeczypospolitej 9 znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Poznaniu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w OPZ stanowiącym - załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy -stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

35121700-5 - Systemy alarmowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22267,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47088,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22267,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU POŻ-SYSTEM SERWIS ZABEZPIECZEŃ P.POŻ. Tomasz Szabela,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811808076

7.3.3) Ulica: Druskienicka 8 lok. 10

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-476

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

MIKOŁAJ MARCZYŃSKI część elektryczna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22267,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-10-30
2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi