Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg RZ/PO/42/2026

Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
487398-2026
Typ
30
Opublikowano
2026-07-15
Wartość
2 514 240 PLN
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
RZ/PO/42/2026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania osadówUsługi transportu osadówUsługi obróbki osadówUsługi likwidacji osadów

Wykonawcy

3 przyznane

AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0001
2 514 240 PLN
AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0002
2 514 240 PLN
AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0003
2 514 240 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.