Przygotowywanie i sukcesywna dostawa posiłków do szkół dla dzieci uczęszczających do placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy Siemkowice

GMINA SIEMKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00623033
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00623033/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-28 19:23
Lokalizacja
Siemkowice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-687d29fc-e9a4-4cfb-be86-01f06b7f5d87
Identyfikator
5080015198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Dokumenty

To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków do szkółUsługi gotowania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

GMINA SIEMKOWICEOsjaków, PL · lot 0
201 660,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00623033 z dnia 2024-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowywanie i sukcesywna dostawa posiłków do szkół dla dzieci uczęszczających do placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy Siemkowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEMKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Siemkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-354

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gminasiemkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminasiemkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminasiemkowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowywanie i sukcesywna dostawa posiłków do szkół dla dzieci uczęszczających do placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy Siemkowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-687d29fc-e9a4-4cfb-be86-01f06b7f5d87

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00623033

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006884/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Przygotowywanie i sukcesywna dostawa posiłków do szkół dla dzieci uczęszczających do placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy Siemkowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485231

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRŚ.271.1.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie i sukcesywna dostawa posiłków do Publicznej Szkoły Podstawowej w Radoszewicach, ul. Niemojewskich 1B, 98-354 Siemkowice oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipniku, Kolonia Lipnik 11, 98-354 Siemkowice.
2. Zamawiający szacuje, że z posiłku tj. obiadu jednodaniowego w roku szkolnym 2024/2025 będzie korzystać:
1) Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach,
• Porcja obiadowa – 73 dzieci dziennie
2) Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipniku,
• Porcja obiadowa – 40 dzieci dziennie
3. Posiłek będzie składał się z jednego dania gorącego. Zamawiający oczekuje przygotowania jednego gorącego posiłku w postaci:
1) 2 dni w tygodniu zupa z wkładką mięsną – 400 ml (podana z chlebem, makaronem ryżem lub ziemniakami)
2) 3 dni w tygodniu „drugie danie” z surówką o gramaturze nie mniejszej niż 450 g:
a) ziemniaki lub zamiennik (tj. ryż, makaron lub inne) – 200g.
b) mięso – 100 g;
c) surówka – 150 g.
d) Dopuszcza się również na drugie danie: pierogi, naleśniki, kopytka, krokiety.
3) Kaloryczność każdego posiłku nie powinna być mniejsza niż 500 kcal.

Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ dostępnej na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/gminasiemkowice

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zbigniew Majchrzak Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe" Podjadek

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Grzegorz Bednarek Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo Usługowe "Podjadek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5080015198

7.3.4) Miejscowość: Osjaków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201660,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-17 do 2025-06-26
2024-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi