NZP.272.94.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 499902-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-07-20
- Wartość
- 177 860 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wdrażania oprogramowaniaUsługi doradcze w zakresie integracji oprogramowaniaPakiety oprogramowania medycznego
Wykonawcy
1 przyznane
RESQMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot LOT-0004
177 860 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.