Umowa Ramowa dla postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn: „Usługi badań laboratoryjnych dla robót zasadniczych związanych z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego”
Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 505170-2026
- Typ
- 30
- Opublikowano
- 2026-07-22
- Wartość
- 30 810 667 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- PL 7010894497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Laboratoryjne usługi badawcze
Wykonawcy
10 przyznanych
INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓWWarszawa, PL · lot LOT-0001
32 902,5 PLNBARG Centrum Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki, PL · lot LOT-0001
4261,95 PLNLBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonin, PL · lot LOT-0001
2472,3 PLN'LABORATORIUM BUDOWLANE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot LOT-0001
7134 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W RESTRUKTURYZACJIMińsk Mazowiecki, PL · lot LOT-0001
13 038 PLNAP GEOTECHNIKA PORSZKE, KAPICA SPÓŁKA KOMANDYTOWASiemianowice Śląskie, PL · lot LOT-0001
6605,1 PLNBARG Centrum Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki, PL · lot LOT-0002
5338,2 PLN'LABORATORIUM BUDOWLANE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot LOT-0002
14 206,5 PLNLBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonin, PL · lot LOT-0002
4661,7 PLNAP GEOTECHNIKA PORSZKE, KAPICA SPÓŁKA KOMANDYTOWASiemianowice Śląskie, PL · lot LOT-0002
15 375 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.