„Zapobieganie skutkom powodzi – zakup pomp przeciwpowodziowych”
Gmina Kęty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00623745
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00623745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-29 10:17
- Lokalizacja
- Kęty, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce8870aa-2c5b-4f4d-9db1-649d27852a93
- Identyfikator
- 5492202969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00623745 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zapobieganie skutkom powodzi – zakup pomp przeciwpowodziowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kęty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 7
1.5.2.) Miejscowość: Kęty
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-650
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 33/ 844 76 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kety.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkety
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminakety.ezamawiajacy.pl/pn/gminakety/demand/184185/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zapobieganie skutkom powodzi – zakup pomp przeciwpowodziowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce8870aa-2c5b-4f4d-9db1-649d27852a93
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00623745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037820/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zapobieganie skutkom powodzi – zakup pomp przeciwpowodziowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607244
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 80148,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie 8 sztuk nowych pomp szlamowych.
Inwestycja finansowana jest z budżetu Województwa Małopolskiego, program „Pomoc finansowa dla gmin z przeznaczeniem dla jednostek OSP – zapobieganie skutkom powodzi”.
Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania w razie braku przyznania środków finansowych na realizację zamówienia są art. 310 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej: pzp) .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144213-4 - Motopompy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43134100-2 - Pompy zanurzeniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na postawie art. 255 ust.1, gdyż w wyznaczonym terminie, tj. 29 listopada 2024 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty (brak ofert).| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |