po terminietermin 2024-09-10 01:59
Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 10 000 Mg (z podziałem na IV części)
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 469888-2024
- Typ
- 17
- Opublikowano
- 2024-08-05
- Termin
- 2024-09-10 01:59
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- KRS 0000024985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania osadówUsługi transportu osadów
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.