po terminietermin 2024-08-10 01:59
Przetarg nieograniczony PN/29N/06/2024/ZPZ na dostawę narzędzi chirurgicznych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zwiększenie potencjału zabiegowego Warszawskiego Szpitala Południowego” cz. IV
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 470792-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-08-05
- Termin
- 2024-08-10 01:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy chirurgicznePrzyrządy używane na salach operacyjnychUrządzenia medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.