Usługa wynajęcia sali konferencyjnej oraz usługa restauracyjna dla uczestników konferencji międzynarodowej (Komitet Narodowych Sił Rezerwowych -NRFC NATO), wraz z zabezpieczeniem zakwaterowania.
Ministerstwo Obrony Narodowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00623836
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00623836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-29 10:38
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b64dccc1-411b-4204-9a9d-e43dda0e5300
- Identyfikator
- 5252095497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00623836 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wynajęcia sali konferencyjnej oraz usługa restauracyjna dla uczestników konferencji międzynarodowej (Komitet Narodowych Sił Rezerwowych -NRFC NATO), wraz z zabezpieczeniem zakwaterowania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Obrony Narodowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014872806
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 218
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mon.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/damon1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wynajęcia sali konferencyjnej oraz usługa restauracyjna dla uczestników konferencji międzynarodowej (Komitet Narodowych Sił Rezerwowych -NRFC NATO), wraz z zabezpieczeniem zakwaterowania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b64dccc1-411b-4204-9a9d-e43dda0e5300
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00623836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00223938/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Świadczenie usługi wynajęcia sali konferencyjnej, zapewnienia przerw kawowych oraz obiadów dla uczestników konferencji międzynarodowej wraz z zabezpieczeniem zakwaterowania w dniach 8-10.04.2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520140
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 18/ZP/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę wynajęcia sali konferencyjnej oraz usługę restauracyjną dla uczestników międzynarodowej konferencji (Komitet Narodowych Sił Rezerwowych – NRFC NATO) , wraz z zabezpieczeniem zakwaterowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49033,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76500,00 PLN
| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |