Dostawy warzyw, owoców i warzyw kiszonych do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00623881
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00623881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-29 10:48
- Lokalizacja
- Olszanica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d23807d-44aa-4958-ac9e-86f7597f0912
- Identyfikator
- 6881303352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyWarzywa przetworzone
Wykonawcy
2 przyznane
MARIUSZ MAŚLAKSanok, PL · lot 0
46 955 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAUERKRAUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKALISZ, PL · lot 1
2450 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00623881 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy warzyw, owoców i warzyw kiszonych do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527485274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olszanica 222
1.5.2.) Miejscowość: Olszanica
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-722
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134617460
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: os_olszanica@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d23807d-44aa-4958-ac9e-86f7597f09121.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy warzyw, owoców i warzyw kiszonych do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d23807d-44aa-4958-ac9e-86f7597f0912
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00623881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00215962/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawy warzyw, owoców i warzyw kiszonych do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568029
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw i owoców do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy, w ilości i asortymencie podanym w załączniku nr 4 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy–zadanie nr 1).Zadanie nr 1 – dostawy warzyw i owoców:
1. CPV 03221111-7 Buraki czerwone kl. I Świeże, minimalna średnica 5 cm, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, czyste, w bezzwrotnych workach siatkowych o wadze do 10 kg. W ilości 440 kg.
2. CPV 03221113-1 Cebula kl. I Świeża, minimalna średnica 4 cm, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, czysta, w bezzwrotnych workach siatkowych o wadze do 15 kg. W ilości 460 kg.
3. CPV 03221113-1 Cebula czerwona kl. I Świeża, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, czysta, w bezzwrotnych workach siatkowych o wadze do 15 kg. W ilości 70 kg.
4. CPV 03221120-3 Czosnek kl. I Czosnek świeży, w główkach, bez uszkodzeń oraz bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, średnica min. 3 cm. W ilości 700 szt.
5. CPV 03221410-3 Kapusta biała głowiasta kl. I Kapusta biała w główkach prawidłowo związanych, świeża, bez uszkodzeń mechanicznych, wielkość, kształt i barwa główki charakterystyczna dla danego rodzaju i odmiany, wolne od szkodników i ich pozostałości, czysta, bez zewnętrznych liści, w bezzwrotnych workach siatkowych do 25 kg. W ilości 300 kg.
6. CPV 03221410-3 Kapusta czerwona głowiasta kl. I Kapusta czerwona w główkach, prawidłowo związanych, czystych bez uszkodzeń mechanicznych, wielkość, kształt i barwa główki charakterystyczna dla danego rodzaju i odmiany, wolne od szkodników i ich pozostałości, w bezzwrotnych workach siatkowych do 15 kg. W ilości 220 kg.
7. CPV 03221410-3 Kapusta pekińska kl. I. Świeża, czysta, bez uszkodzeń, foliowana. W ilości 240 kg.
8. CPV 03221300-9 Koperek natka kl. I. Młody, świeży, czysty, bez zanieczyszczeń, wolny od szkodników i ich pozostałości w pęczkach o wadze nie mniej niż 25 g. W ilości 700 pęczków.
9. CPV 03221112-4 Marchew korzeń kl. I Świeża, min. średnica 2 cm, min. długość 15cm, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, czysta w bezzwrotnych workach siatkowych do 10 kg. W ilości 600 kg.
10. CPV 03221270-9 Ogórek zielony kl. I. Odmiany jadalne do bezpośredniego spożycia, świeże, zdrowe, czyste bez uszkodzeń mechanicznych, prawidłowo wybarwione, wielkość, kształt i barwa charakterystyczna dla danej odmiany, wolne od szkodników i ich pozostałości. Pakowane w bezzwrotne worki siatkowe do 5 kg. W ilości 500 kg.
11. CPV 03221230-7 Papryka świeża kl. I. Odmiany papryki czerwonej, żółtej lub zielonej, czyste, jędrne, bez uszkodzeń mechanicznych, prawidłowo wybarwione, wielkość, kształt i barwa charakterystyczna dla danej odmiany, wolne od szkodników i ich pozostałości. Opakowanie bezzwrotne do 5 kg. W ilości 400 kg.
12. CPV 03221260-6 Pieczarki kl. I Świeże, duże, zdrowe, bez uszkodzeń, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, czyste, w opakowaniach bezzwrotnych do 5 kg. W ilości 180 kg.
13. CPV 03221300-9 Pietruszka natka kl. I Młoda, czysta, świeża, zielona, bez zanieczyszczeń, wolna od szkodników i ich pozostałości w pęczkach o wadze nie mniej niż 25 g. W ilości 700 pęczków.
14. CPV 03221240-4 Pomidory kl. I. Świeże, całe, jędrne, zdrowe, czyste, bez uszkodzeń mechanicznych, oznak psucia, zmarznięcia. Opakowanie bezzwrotne do 6 kg. W ilości 500 kg.
15. CPV 03221110-0 Por zielony kl. I Świeży, nie obcinany, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, czysty, w bezzwrotnych opakowaniach do 5 kg. W ilości 160 kg.
16. CPV 03221110-0 Rzodkiewka kl. I całe, świeże, zdrowe, czyste bez uszkodzeń, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, wolne od szkodników i ich pozostałości, nie obcinane, w pęczkach. W ilości 350 pęczków.
17. CPV 03221310-2 Sałata zielona kl. I Świeża, zdrowa, czysta, o soczystych, mięsistych zielonych liściach bez uszkodzeń, wolna od szkodników i ich pozostałości, waga jednej sztuki - nie mniej niż 200 g. W bezzwrotnych opakowaniach. W ilości 400 szt.
18. CPV 03221310-2 Sałata lodowa kl. I Świeża, zdrowa, czysta, bez uszkodzeń, wolna od szkodników i ich pozostałości, foliowana, waga jednej sztuki - nie mniej niż 200 g. W ilości 130 szt.
19. CPV 03221310-2 Rukola świeża, zdrowa, czysta, bez uszkodzeń, bez oznak gnicia i śladów pleśni, foliowana, waga jednego opakowania: do 500 g. W ilości 25 kg.
20. CPV 03221110-0 Seler korzeń kl. I Minimalna średnica 8 cm, świeży, bez uszkodzeń, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, czysty w bezzwrotnych workach siatkowych do 10 kg. W ilości 120 kg.
21. CPV 03221300-9 Szczypiorek natka kl. I. Młody, czysty, świeży, zielone cienkie pędy, bez zanieczyszczeń, wolny od szkodników i zanieczyszczeń w pęczkach o wadze nie mniej niż 25 g. W ilości 700 pęczków.
22. CPV 03212100-1 Ziemniaki jadalne kl. I. jednej odmiany, średnica ziemniaka minimum 5 cm, o świeżym wyglądzie, właściwym kształcie, zapachu, bez zanieczyszczeń, bez oznak gnicia, śladów pleśni, zmarznięcia, w bezzwrotnych workach siatkowych do 30 kg. W ilości 3000 kg.
23. CPV 03222210-8 Cytryna kl. I. Całe, czyste, wolne od odgnieceń, zdrowe, bez oznak gnicia lub zepsucia, wolne od zanieczyszczeń, szkodników i ich pozostałości. Barwa właściwa dla danej odmiany. Opakowania do 10 kg. W ilości 280 kg.
24. CPV 03222321-9 Jabłka deserowe kl. I. Jabłka świeże, zdrowe, jędrne, czyste, nie uszkodzone mechaniczne, z szypułką, bez uszkodzeń skórki i miąższu, Owoce jednolite odmianowo i wielkością w partii, dojrzałe, bez zmian chorobowych, oznak psucia. Opakowania do 15 kg. W ilości 600 kg.
25. CPV 03222111-4 Banan kl. I. Całe, zdrowe, bez oznak gnicia lub zepsucia, czyste, wolne od jakichkolwiek zanieczyszczeń obcych, szkodników i ich pozostałości. W ilości 400 kg.
26. CPV 03222240-7 Mandarynki kl. I. Całe, wolne od odgnieceń, zdrowe, bez oznak gnicia lub zepsucia, czyste, wolne od zanieczyszczeń, wolne od szkodników i ich pozostałości oraz nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego. Barwa właściwa dla odmiany. W ilości 400 kg.
27. CPV 03222341-5 Winogrono kl. I. Całe, wolne od odgnieceń, zdrowe, bez oznak gnicia lub zepsucia, czyste, wolne od zanieczyszczeń, szkodników i ich pozostałości. Barwa właściwa dla odmiany. W ilości 500 kg.
28. CPV 03222334-3 Śliwka – owoce całe, dostatecznie rozwinięte, odpowiednio dojrzałe, zdrowe (bez oznak gnicia i pleśni), czyste, wolne od zanieczyszczeń i szkodników oraz szkód wyrządzonych przez szkodniki i choroby. W ilości 120 kg.
29. CPV 03221240-0 Pomidory koktajlowe – wygląd charakterystyczny dla danej odmiany lub typu handlowego, zdrowe (bez oznak gnicia i pleśni), całe (wolne od pęknięć), czyste, wolne od widocznych zazieleń, jednolite pod względem pochodzenia, odmiany, jakości i wielkości. W ilości 10 kg.
30. CPV 03221340-1 Szpinak świeży – świeży, zdrowy, czysty, bez uszkodzeń, bez oznak gnicia i śladów pleśni. Foliowany, waga jednego opakowania do 500 g. W ilości 15 kg.
31. CPV 03221300-9 Seler naciowy świeży, zdrowy (bez oznak pleśni, gnicia lub zaparzenia), bez plam, zaschniętych części, pędów kwiatostanowych i innych zanieczyszczeń obcych (części traw, chwastów), czysty, wolny od szkodników i uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki. Foliowany, waga opakowania do 500 g. W ilości 40 kg.
32. CPV 03221250-3 Cukinia – cała, jędrna, czysta i zdrowa, bez oznak gnicia, śladów pleśni i zmarznięcia, dojrzała. W ilości 15 kg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
4.5.5.) Wartość części: 54790,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw kiszonych do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy, w ilości i asortymencie podanym w załączniku nr 4 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy–zadanie nr 2).Zadanie nr 2 – dostawy warzyw kiszonych:
1. CPV 15331000-7 Kapusta kiszona – opakowanie o wadze do 15 kg, bez oznak gnicia, wolna od owadów i szkodników oraz uszkodzeń spowodowanych przez choroby i szkodniki. W ilości 300 kg.
2. CPV 15331000-7 Ogórki kwaszone – opakowanie o wadze do 15 kg, bez oznak gnicia, wolne od owadów i szkodników oraz uszkodzeń spowodowanych przez choroby i szkodniki. W ilości 200 kg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15331000-7 - Warzywa przetworzone
4.5.5.) Wartość części: 2227,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46955,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70521,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46955,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Handel-Hurt-Detal art. rolno-spożywcze Mariusz Maślak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 370096045
7.3.3) Ulica: ul. Młynarska 18
7.3.4) Miejscowość: Sanok
7.3.5) Kod pocztowy: 38-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46955,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-01 do 2025-05-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3350,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2450,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU Sauerkraut Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368998230
7.3.3) Ulica: ul. Łódzka 141
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-01 do 2025-05-31| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |