po terminietermin 2024-08-20 01:59
Przetarg nieograniczony na „Dostawę dwóch średnich samochodów ratowniczo – gaśniczych z funkcją ograniczania skażeń z podziałem na części”
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 483147-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-08-12
- Termin
- 2024-08-20 01:59
- Wartość
- 2 584 634,14 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackiePojazdy specjalnePojazdy ratowniczePojazdy służb ratowniczychUrządzenia sygnalizacyjneRadiotelefonyRejestratory obrazu wideoMedyczna aparatura oddechowaTablety graficzneGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneMasztyWęże gaśniczeSprzęt gaśniczyUrządzenia do wykrywania gazówAparatura do obserwacji powierzchniowej wiatru
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.